Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Kostaryki

Paczka z Kostaryki

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Kurier przybędzie po towary i przywiezie do Kostaryki. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.

Na terenie Kostaryki znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Kostaryki w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Kostaryki


Artykuły na blogu powiązane z Kostaryka

Paczka do Kostaryki Kostaryka to państwo w Ameryce Środkowej znajdujące się nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. Na jej terenie znajduje się wiele wulkanów, część z nich jest... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.