Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Szwecji

Paczka z Szwecji

Na terenie Szwecji znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Szwecji w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.

Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Szwecji.


Zobacz cennik przesyłek z Szwecji


Artykuły na blogu powiązane z Szwecja

Paczka ze Szwecji

Paczka ze Szwecji Znajdująca się w Europie Północnej Szwecja to jedno z trzech państw skandynawskich. Jej największym miastem, a zarazem stolicą jest Sztokholm. Na terenie tego państwa... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.