Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Portoryko

Paczka z Portoryko

Na terenie Portoryko znajdują się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy paczkę z Portoryko w kilka dni.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy przynosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po paczkę i dostarczy do Portoryko.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy towary zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Portoryko


Artykuły na blogu powiązane z Puerto Rico

Paczka do Portoryko

Paczka do Portoryko Portoryko (Puerto Rico) to terytorium nieinkorporowane Stanów Zjednoczonych znajdujące się na wyspie o tej samej nazwie. Głową państwa od 2017 roku jest prezydent... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.