Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Portoryko

Paczka z Portoryko

Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po przesyłkę i dostarczy do Portoryko. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Portoryko mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Portoryko w kilka dni.

Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek z Portoryko


Artykuły na blogu powiązane z Puerto Rico

Paczka do Portoryko

Paczka do Portoryko Portoryko (Puerto Rico) to terytorium nieinkorporowane Stanów Zjednoczonych znajdujące się na wyspie o tej samej nazwie. Głową państwa od 2017 roku jest prezydent... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.