Paczka z Hiszpanii

Paczka z Hiszpanii na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po paczkę i przywiezie do Hiszpanii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Hiszpanii w kilka dni. Na terenie Hiszpanii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Hiszpanii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.