Paczka z Hiszpanii

Paczka z Hiszpanii na KurJerzy.pl

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Hiszpanii w kilka dni. Na terenie Hiszpanii mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich.

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po towary i dostarczy do Hiszpanii.


Zobacz cennik przesyłek z Hiszpanii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.