Paczka z Hiszpanii

Paczka z Hiszpanii na KurJerzy.pl

Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po przesyłkę i dostarczy do Hiszpanii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Na terenie Hiszpanii znajdują się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Hiszpanii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Hiszpanii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.