Paczka z Hiszpanii

Paczka z Hiszpanii na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i doręczy do Hiszpanii. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Hiszpanii w kilka dni. Na terenie Hiszpanii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek z Hiszpanii


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.