Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Hiszpanii

Paczka z Hiszpanii

Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po towary i przewiezie do Hiszpanii. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Na terenie Hiszpanii mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Hiszpanii w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek z Hiszpanii


Artykuły na blogu powiązane z Hiszpania

Paczka do Roty

Paczka do Roty Rota to miasto w Andaluzji, regionie Hiszpanii zamieszkiwane przez 27 tysięcy osób. Popularna jest za sprawą największej populacji kameleonów w tym regionie. Pomoc... czytaj więcej

GLS przejmuje hiszpańską firmę ASM Nieustanny rozwój i chęć wzmocnienia swojej pozycji w Hiszpanii, skłonił GLS Spain do przejęcia ASM Transporte Urgente. Ta hiszpańska firma specjalizuje... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.