Śledzenie przesyłki DHL

Sprawdź aktualny status przesyłki DHL

Śledzenie przesyłki DHL

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Numery przesyłek DHL

  Monitoring paczki dostarczanej przez DHL odbywa się po numerze przesyłki oraz numerze zamówienia KurJerzy.pl (np. KJ12345678901). Serwis KurJerzy.pl umożliwia śledzenie przesyłek DHL - tracking odpowiada ostatniej zarejestrowanej pozycji Twojej paczki. Masz więc pewność tego, czy dotrze do odbiorcy zgodnie z Twoimi założeniami.

 • Jak śledzić status paczki w DHL?

  Po wpisaniu numeru listu przewozowego przesyłki, serwis automatycznie wskaże jej bieżącą lokalizację oraz podjęte dotychczas operacje. Śledzenie paczki możliwe jest na każdym etapie (od podjęcia przesyłki przez kuriera przez okres w sortowni po dostarczenie do celu).


  Tracking DHL pozwala na dokładne określenie czasu dostarczenia przesyłki. Cały proces śledzenia paczki i jej aktualnego statusu trwa kilka sekund. Należy jednak pamiętać, że jeśli to paczka niestandardowa - np. o wadze powyżej 31,5 kg - operator zastrzega możliwość doręczenia w ciągu dwóch dni roboczych.

 • Tracking przesyłki DHL - ważne informacje

   Monitorowanie przesyłek w DHL jest bardzo intuicyjne. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów

   • Monitoring przesyłki możliwy jest też bez numeru listu przewozowego, wystarczy do tego numer zamówienia z serwisu KurJerzy.pl. Weryfikacja lokalizacji przesyłki jest prosta i szybka w obsłudze zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.
   • Transport przesyłek odbywa się przez punkty tranzytowe DHL Parcel. Informacja o tym, że np. przesyłka z Torunia do Katowic została skierowana do Warszawy nie oznacza problemów, a jedynie ścieżkę logistyczną ustaloną przez kuriera DHL. Ewentualne nietypowe skierowania paczki wynikają z optymalizacji obsługi i przekazania przesyłki do właściwego oddziału.
   • List przewozowy DHL składa się z 11 cyfr. Jeśli system wskazuje błąd i szukanie paczki jest niemożliwe, wynika to częstego błędu - nie wpisania wszystkich cyfr w numerze listu przewozowego lub z odwrócenia kolejności poszczególnych cyfr.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier DHL

Grafika

Paczka DHL prosto do… Żabki. Sklep stał się niczym punkt odbioru przesyłek

Do Żabki nie po zakupy, ale po to, by odebrać – zaskakująco tanio – paczkę od DHL? Taki scenariusz jest coraz popularniejszy. To efekt jeszcze ściślejszej współpracy obu marek. Synergia ta wyraźnie zmienia rynek kurierski w Polsce. czytaj więcej


Grafika

Nietypowe pomysły kurierów na dostawy przesyłek

Dostawa kurierska najpewniej kojarzy Ci się z pracownikiem, który dojeżdża samochodem pod sam dom i wręcza przesyłkę adresatowi. Kurierzy chcą jednak iść z duchem czasu i zmieniają sposób dostarczania paczek. Zobacz nietypowe pomysły kurierów na doręczanie przesyłek do adresatów! czytaj więcej


Grafika

Informacja o zmianie cennika DHL

Z dniem 1 listopada 2020 r. zaczną obowiązywać nowe stawki za przesyłki kurierskie DHL. czytaj więcej


Grafika

Przesyłki DHL będą droższe. Kurier szykuje też nową opłatę

Ceny usług kurierskich od 2021 r. będą stopniowo rosły. Jeden z liderów rynku logistycznego na świecie, DHL Express już zapowiedział niespełna 7-procentowe podwyżki stawki. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.