Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Śledzenie przesyłki DHL

Sprawdź aktualny status przesyłki DHL

Śledzenie przesyłki DHL

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Numery przesyłek DHL

  Monitoring paczki dostarczanej przez DHL odbywa się po numerze przesyłki oraz numerze zamówienia KurJerzy.pl (np. KJ12345678901). Serwis KurJerzy.pl umożliwia śledzenie przesyłek DHL - tracking odpowiada ostatniej zarejestrowanej pozycji Twojej paczki. Masz więc pewność tego, czy dotrze do odbiorcy zgodnie z Twoimi założeniami.

 • Jak śledzić status paczki w DHL?

  Po wpisaniu numeru listu przewozowego przesyłki, serwis automatycznie wskaże jej bieżącą lokalizację oraz podjęte dotychczas operacje. Śledzenie paczki możliwe jest na każdym etapie (od podjęcia przesyłki przez kuriera przez okres w sortowni po dostarczenie do celu).


  Tracking DHL pozwala na dokładne określenie czasu dostarczenia przesyłki. Cały proces śledzenia paczki i jej aktualnego statusu trwa kilka sekund. Należy jednak pamiętać, że jeśli to paczka niestandardowa - np. o wadze powyżej 31,5 kg - operator zastrzega możliwość doręczenia w ciągu dwóch dni roboczych.

 • Tracking przesyłki DHL - ważne informacje

   Monitorowanie przesyłek w DHL jest bardzo intuicyjne. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów

   • Monitoring przesyłki możliwy jest też bez numeru listu przewozowego, wystarczy do tego numer zamówienia z serwisu KurJerzy.pl. Weryfikacja lokalizacji przesyłki jest prosta i szybka w obsłudze zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.
   • Transport przesyłek odbywa się przez punkty tranzytowe DHL Parcel. Informacja o tym, że np. przesyłka z Torunia do Katowic została skierowana do Warszawy nie oznacza problemów, a jedynie ścieżkę logistyczną ustaloną przez kuriera DHL. Ewentualne nietypowe skierowania paczki wynikają z optymalizacji obsługi i przekazania przesyłki do właściwego oddziału.
   • List przewozowy DHL składa się z 11 cyfr. Jeśli system wskazuje błąd i szukanie paczki jest niemożliwe, wynika to częstego błędu - nie wpisania wszystkich cyfr w numerze listu przewozowego lub z odwrócenia kolejności poszczególnych cyfr.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier DHL

Grafika

Przesyłki lotnicze w DHL Express w nowych Boeingach

Przesyłki lotnicze w DHL Express w nowych Boeingach Przesyłki lotnicze w DHL Express doręczane będą nową flotą. Popularna marka kurierska zainwestowała w serię Boeingów 777 Freighter. Ten krok ma wzmocnić możliwości interkontynentalne DHL Express na rynku przesyłek. Przesyłki lotnicze nowym Freighterem DHL Express zorganizował w ostatnich dniach maja 2019 r. Lot na trasie Bahrajn-Stany Zjednoczone … czytaj więcej


Grafika

Dostawa paczki dronem zajmie mniej niż 30 minut

Dostawa paczki dronem zajmie mniej niż 30 minut Dostawa paczki dronem to przyszłość usług kurierskich. Patrząc na to, jak szybko dostarczać chce je w ten sposób Amazon, trudno będzie rywalizować z taką formą dostawy. czytaj więcej


Grafika

Przesyłki kurierskie dronem – to już nie wizja, a rzeczywistość

Przesyłki kurierskie dronem – to już nie wizja, a rzeczywistość DHL Express, uruchamiając przesyłki kurierskie dronem w Chinach wytycza właśnie nową drogę dla tej branży. Szybkość dostarczenia, pewność doręczenia, atrakcyjny koszt – wszystko to sprawia, że według DHL tak właśnie będzie wyglądać rynek dostaw e-commerce. czytaj więcej


Grafika

Centra logistyczne DHL najbezpieczniejsze w Polsce

Centra logistyczne DHL najbezpieczniejsze w Polsce. Centra logistyczne DHL są w pełni zgodne ze standardami TAPA. Firma przewozowa od wiosny 2019 r. szczyci się największą liczbą certyfikowanych obiektów. Bezpieczeństwo w branży transportowej i kurierskiej nie może ograniczać się wyłącznie do samego przewozu. Obejmować musi także przechowanie towaru na czas sortowania. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.