Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Śledzenie przesyłki DHL

Sprawdź aktualny status przesyłki DHL

Śledzenie przesyłki DHL

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Numery przesyłek DHL

  Monitoring paczki dostarczanej przez DHL odbywa się po numerze przesyłki oraz numerze zamówienia KurJerzy.pl (np. KJ12345678901). Serwis KurJerzy.pl umożliwia śledzenie przesyłek DHL - tracking odpowiada ostatniej zarejestrowanej pozycji Twojej paczki. Masz więc pewność tego, czy dotrze do odbiorcy zgodnie z Twoimi założeniami.

 • Jak śledzić status paczki w DHL?

  Po wpisaniu numeru listu przewozowego przesyłki, serwis automatycznie wskaże jej bieżącą lokalizację oraz podjęte dotychczas operacje. Śledzenie paczki możliwe jest na każdym etapie (od podjęcia przesyłki przez kuriera przez okres w sortowni po dostarczenie do celu).


  Tracking DHL pozwala na dokładne określenie czasu dostarczenia przesyłki. Cały proces śledzenia paczki i jej aktualnego statusu trwa kilka sekund. Należy jednak pamiętać, że jeśli to paczka niestandardowa - np. o wadze powyżej 31,5 kg - operator zastrzega możliwość doręczenia w ciągu dwóch dni roboczych.

 • Tracking przesyłki DHL - ważne informacje

   Monitorowanie przesyłek w DHL jest bardzo intuicyjne. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów

   • Monitoring przesyłki możliwy jest też bez numeru listu przewozowego, wystarczy do tego numer zamówienia z serwisu KurJerzy.pl. Weryfikacja lokalizacji przesyłki jest prosta i szybka w obsłudze zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.
   • Transport przesyłek odbywa się przez punkty tranzytowe DHL Parcel. Informacja o tym, że np. przesyłka z Torunia do Katowic została skierowana do Warszawy nie oznacza problemów, a jedynie ścieżkę logistyczną ustaloną przez kuriera DHL. Ewentualne nietypowe skierowania paczki wynikają z optymalizacji obsługi i przekazania przesyłki do właściwego oddziału.
   • List przewozowy DHL składa się z 11 cyfr. Jeśli system wskazuje błąd i szukanie paczki jest niemożliwe, wynika to częstego błędu - nie wpisania wszystkich cyfr w numerze listu przewozowego lub z odwrócenia kolejności poszczególnych cyfr.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier DHL

Grafika

Centra logistyczne DHL najbezpieczniejsze w Polsce

Centra logistyczne DHL najbezpieczniejsze w Polsce. Centra logistyczne DHL są w pełni zgodne ze standardami TAPA. Firma przewozowa od wiosny 2019 r. szczyci się największą liczbą certyfikowanych obiektów. Bezpieczeństwo w branży transportowej i kurierskiej nie może ograniczać się wyłącznie do samego przewozu. Obejmować musi także przechowanie towaru na czas sortowania. czytaj więcej


Grafika

Niższe ceny przesyłek DHL

Niższe ceny przesyłek DHL Z początkiem maja zaczęły obowiązywać nowe, niższe stawki za przesyłki nadawane przewoźnikiem DHL. Aktualne ceny są dużo niższe od dotychczas obowiązujących. czytaj więcej


Grafika

E-commerce w Afryce – DHL tak widzi przyszłość polskich producentów

E-commerce w Afryce – DHL tak widzi przyszłość polskich producentów Gigant światowego rynku logistycznego wskazuje, gdzie jest wyraźna nisza w sprzedaży międzynarodowej. E-commerce w Afryce może być naturalnym kierunkiem dla polskich przedsiębiorców. Pomóc mają w tym możliwości kurierskie ze strony DHL. Potencjał jest bez cienia wątpliwości ogromny. E-commerce w Afryce to teoretycznie wyjątkowy rynek zbytu. … czytaj więcej


Grafika

DHL przyspieszy wysyłki z Polski dzięki nowemu terminalowi

DHL przyspieszy wysyłki z Polski dzięki nowemu terminalowi DHL Express, uruchamiając szósty już terminal Gateway w Polsce, jeszcze bardziej umacnia się na lukratywnym rynku jakim są przesyłki międzynarodowe. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.