Śledzenie przesyłki DHL

Sprawdź aktualny status przesyłki DHL

Śledzenie przesyłki DHL

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Numery przesyłek DHL

  Monitoring paczki dostarczanej przez DHL odbywa się po numerze przesyłki oraz numerze zamówienia KurJerzy.pl (np. KJ12345678901). Serwis KurJerzy.pl umożliwia śledzenie przesyłek DHL - tracking odpowiada ostatniej zarejestrowanej pozycji Twojej paczki. Masz więc pewność tego, czy dotrze do odbiorcy zgodnie z Twoimi założeniami.

 • Jak śledzić status paczki w DHL?

  Po wpisaniu numeru listu przewozowego przesyłki, serwis automatycznie wskaże jej bieżącą lokalizację oraz podjęte dotychczas operacje. Śledzenie paczki możliwe jest na każdym etapie (od podjęcia przesyłki przez kuriera przez okres w sortowni po dostarczenie do celu).


  Tracking DHL pozwala na dokładne określenie czasu dostarczenia przesyłki. Cały proces śledzenia paczki i jej aktualnego statusu trwa kilka sekund. Należy jednak pamiętać, że jeśli to paczka niestandardowa - np. o wadze powyżej 31,5 kg - operator zastrzega możliwość doręczenia w ciągu dwóch dni roboczych.

 • Tracking przesyłki DHL - ważne informacje

   Monitorowanie przesyłek w DHL jest bardzo intuicyjne. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów

   • Monitoring przesyłki możliwy jest też bez numeru listu przewozowego, wystarczy do tego numer zamówienia z serwisu KurJerzy.pl. Weryfikacja lokalizacji przesyłki jest prosta i szybka w obsłudze zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.
   • Transport przesyłek odbywa się przez punkty tranzytowe DHL Parcel. Informacja o tym, że np. przesyłka z Torunia do Katowic została skierowana do Warszawy nie oznacza problemów, a jedynie ścieżkę logistyczną ustaloną przez kuriera DHL. Ewentualne nietypowe skierowania paczki wynikają z optymalizacji obsługi i przekazania przesyłki do właściwego oddziału.
   • List przewozowy DHL składa się z 11 cyfr. Jeśli system wskazuje błąd i szukanie paczki jest niemożliwe, wynika to częstego błędu - nie wpisania wszystkich cyfr w numerze listu przewozowego lub z odwrócenia kolejności poszczególnych cyfr.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier DHL

Grafika

DHL dostarczy gry komputerowe od CD Projekt Red

Firma kurierska DHL dostarczy gry komputerowe bezpośrednio od ich producenta – polskiego studia CD Projekt Red. To ciekawy ruch czytaj więcej


Grafika

DHL w Poznaniu uruchomił największy terminal w Polsce

Największy terminal w Polsce należy do DHL. Firma kurierska uruchomiła w grudniu 2019 r. centrum dystrybucji przesyłek, które swoimi parametrami wyróżnia się czytaj więcej


Grafika

DHL w Niemczech wprowadza podwyżki cen

DHL w Niemczech wprowadza podwyżki, które obejmują wszystkie usługi kurierskie dla prywatnych klientów. Ceny przesyłek krajowych to wzrost średnio o 3 proc. Ile teraz będą kosztować przesyłki w Niemczech dostarczane przez DHL? czytaj więcej


Grafika

DHL stawia na szybkie połączenie kolejowe z Chinami

Dotychczas transport kolejowy z Chin do Europy trwał około 17 dni, co jak na taką odległość i tak nie jest złym wynikiem. DHL właśnie udowadnia, że można go jednak poprawić, wszystko dzięki współpracy z chińskim Xi’an International Inland Port Investment & Development Group Co. Wzrost zainteresowania towarami z Chin Powodem do tych działań jest między … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.