Śledzenie przesyłki DHL

Sprawdź aktualny status przesyłki DHL

Śledzenie przesyłki DHL

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Numery przesyłek DHL

  Monitoring paczki dostarczanej przez DHL odbywa się po numerze przesyłki oraz numerze zamówienia KurJerzy.pl (np. KJ12345678901). Serwis KurJerzy.pl umożliwia śledzenie przesyłek DHL - tracking odpowiada ostatniej zarejestrowanej pozycji Twojej paczki. Masz więc pewność tego, czy dotrze do odbiorcy zgodnie z Twoimi założeniami.

 • Jak śledzić status paczki w DHL?

  Po wpisaniu numeru listu przewozowego przesyłki, serwis automatycznie wskaże jej bieżącą lokalizację oraz podjęte dotychczas operacje. Śledzenie paczki możliwe jest na każdym etapie (od podjęcia przesyłki przez kuriera przez okres w sortowni po dostarczenie do celu).


  Tracking DHL pozwala na dokładne określenie czasu dostarczenia przesyłki. Cały proces śledzenia paczki i jej aktualnego statusu trwa kilka sekund. Należy jednak pamiętać, że jeśli to paczka niestandardowa - np. o wadze powyżej 31,5 kg - operator zastrzega możliwość doręczenia w ciągu dwóch dni roboczych.

 • Tracking przesyłki DHL - ważne informacje

   Monitorowanie przesyłek w DHL jest bardzo intuicyjne. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów

   • Monitoring przesyłki możliwy jest też bez numeru listu przewozowego, wystarczy do tego numer zamówienia z serwisu KurJerzy.pl. Weryfikacja lokalizacji przesyłki jest prosta i szybka w obsłudze zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.
   • Transport przesyłek odbywa się przez punkty tranzytowe DHL Parcel. Informacja o tym, że np. przesyłka z Torunia do Katowic została skierowana do Warszawy nie oznacza problemów, a jedynie ścieżkę logistyczną ustaloną przez kuriera DHL. Ewentualne nietypowe skierowania paczki wynikają z optymalizacji obsługi i przekazania przesyłki do właściwego oddziału.
   • List przewozowy DHL składa się z 11 cyfr. Jeśli system wskazuje błąd i szukanie paczki jest niemożliwe, wynika to częstego błędu - nie wpisania wszystkich cyfr w numerze listu przewozowego lub z odwrócenia kolejności poszczególnych cyfr.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier DHL

Grafika

Automaty paczkowe coraz bardziej kuszą firmy kurierskie

Automaty paczkowe coraz bardziej kuszą firmy kurierskie Automaty paczkowe to wygoda, 24-godzinny tryb odbioru i jakże pożądana wśród klientów swoboda. Stąd swoista automatyzacja odbioru czy nadania paczki coraz bardziej zwraca uwagę dużych marek z branży kurierskiej. Również tych, które dotychczas kojarzone były głównie z tradycyjnymi rozwiązaniami. czytaj więcej


Grafika

DHL ma nowe centra do obsługi kurierskiej dla e-commerce

DHL ma nowe centra do obsługi kurierskiej dla e-commerce Nowe centra logistyczne DHL w Polsce zapewnią jeszcze szybsze usługi kurierskie świadczone pod tą marką. Dystrybucyjne huby zbudowane dla DHL powstały w Pruszkowie i Radzyminie. DHL rozdzieli paczki jeszcze szybciej i precyzyjniej. czytaj więcej


Grafika

Jaka będzie szybka dostawa kurierska przyszłości?

Jaka będzie szybka dostawa kurierska przyszłości? Szybka dostawa kurierska to już realia zarówno największych marek handlu online jak i małych sklepów internetowych. Presja czasowa nie ogranicza się wyłącznie do kraju działania sprzedawcy. czytaj więcej


Grafika

Nowy terminal DHL obsłuży 7 tys. paczek na godzinę

Nowy terminal DHL – potężne centrum zlokalizowane pod Warszawą – pomoże wprowadzić tę markę w nowe realia usług kurierskich. Tempo rozdzielania paczek i przyspieszenie dostawy przesyłek to efekt coraz większego zapotrzebowania na firmy kurierskie działające w skali kontynentu. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.