Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Łotwy

Paczka z Łotwy

Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Łotwy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczki z Łotwy w kilka dni. Na terenie Łotwy mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek z Łotwy


Artykuły na blogu powiązane z Łotwa

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.