Paczka z Sri Lanki

Przesyłki zagraniczne z Sri Lanki

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Sri Lanki
Koperta z Sri Lanki
Koperta od:
144.32 zł brutto
Paczka z Sri Lanki
Paczka 1kg już od:
238.17 zł brutto

Paczka z Sri Lanki na KurJerzy.pl

Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.Na terenie Sri Lanki znajdują się liczne oddziały firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Sri Lanki w kilka dni.W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po towary i przewiezie do Sri Lanki. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Artykuły na blogu powiązane z Sri Lanka

Grafika

Paczka do Sri Lanki Sri Lanka to azjatyckie państwo na wyspie Cejlon o przeważającej większości terenów nizinnych. Dlatego też mieszkańcy zajmują się głównie rolnictwem, w mniejszym stopniu handlem. Przemysł rozwija się zwłaszcza wokół aglomeracji Kolombo. W Sri Lance znajdziemy także kamienie szlachetne –m.in. szafiry. Najliczniejszą grupą zamieszkującą te tereny są Syngalezi stanowiący 81% całego społeczeństwa. … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.