Paczka z Sri Lanki

Przesyłki zagraniczne z Sri Lanki

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Sri Lanki
Koperta z Sri Lanki
Koperta od:
158.35 zł brutto
Paczka z Sri Lanki
Paczka 1kg już od:
250.44 zł brutto

Paczka z Sri Lanki na KurJerzy.pl

Od wielu lat z powodzeniem przewozimy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.Na terenie Sri Lanki mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Sri Lanki w kilka dni.Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i przewiezie do Sri Lanki. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Artykuły na blogu powiązane z Sri Lanka

Grafika

Paczka do Sri Lanki Sri Lanka to azjatyckie państwo na wyspie Cejlon o przeważającej większości terenów nizinnych. Dlatego też mieszkańcy zajmują się głównie rolnictwem, w mniejszym stopniu handlem. Przemysł rozwija się zwłaszcza wokół aglomeracji Kolombo. W Sri Lance znajdziemy także kamienie szlachetne –m.in. szafiry. Najliczniejszą grupą zamieszkującą te tereny są Syngalezi stanowiący 81% całego społeczeństwa. … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.