Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Bułgarii

Paczka z Bułgarii

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.

Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Bułgarii w kilka dni. Na terenie Bułgarii znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Bułgarii.


Zobacz cennik przesyłek z Bułgarii


Artykuły na blogu powiązane z Bułgaria

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.