Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Bułgarii

Paczka z Bułgarii

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Bułgarii w kilka dni. Na terenie Bułgarii znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.

Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier przybędzie po towary i przewiezie do Bułgarii. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Bułgarii


Artykuły na blogu powiązane z Bułgaria

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.