Paczka z Bułgarii

Przesyłki zagraniczne z Bułgarii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Bułgarii
Koperta z Bułgarii
Koperta od:
104.85 zł brutto
Paczka z Bułgarii
Paczka 1kg już od:
104.85 zł brutto

Paczka z Bułgarii na KurJerzy.pl

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i przywiezie do Bułgarii. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.Na terenie Bułgarii znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Bułgarii w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Bułgaria

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Bułgarii Położona w północno-wschodniej Europie Bułgaria jest częstym celem wizyt Polaków podczas wakacji. Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski to kurorty, które co roku gromadzą sporą grupę turystów. Można tam zarówno spędzić cudowny czas na plaży, jak i na zwiedzaniu. Wszystko zależy od tego, jaki wypoczynek najbardziej preferujemy. Podczas takich wyjazdów … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.