Firmy kurierskie

Firma kurierska DHL

DHL

DHL to firma kurierska o szczególnej popularności na polskim rynku. Powstała w końcówce lat 60. - dziś to światowy lider branży logistycznej. Obsługuje dostawę przesyłek i paczek do ponad 220 krajów. Należy do niemieckiej grupy Deutsche Post - stąd szczególna popularność marki DHL w kontekście przesyłek kurierskich do Niemiec i innych krajów zachodniej Europy.

Firma kurierska DHL oferuje w serwisie KurJerzy.pl transport paczek, dokumentów oraz przesyłek krajowych. Zapewnia również transport nietypowych towarów i realizację zamówień indywidualnych. Atrakcyjny cennik usług DHL w połączeniu z szeroką ofertą sprawia, że to firma kurierska szczególnie chętnie wybierana przez osoby korzystające z serwisu KurJerzy.pl.


Zobacz cennik firmy kurierskiej DHL

Firma kurierska UPS

UPS

Firma kurierska UPS to amerykański gigant rynku przesyłek i logistyki. Obsługuje ponad 200 państw coraz bardziej specjalizując się w branży e-commerce. Zapewniając w dużej mierze przesyłki ze sklepów internetowych oferuje również usługi kurierskie dla firm czy klientów detalicznych. Firma UPS tylko w Europie obsługuje 56 państw wykorzystując ponad 18 tys. punktów obsługi i zapewniając dostawy przesyłek kurierskich transportem lotniczym i samochodowym.

Usługi kurierskie UPS obejmują zarówno dostawy paczek jak i monitorowanie przesyłek oraz inne zlecenia logistyczne zapewniane dla nadawców indywidualnych, małych firm i średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Serwis KurJerzy.pl zapewnia pełen zakres usług świadczonych przez UPS w skali międzynarodowej.


Zobacz cennik firmy kurierskiej UPS

Firma kurierska GLS

GLS

Usługi kurierskie GLS to międzynarodowa jakość. Firma kurierska GLS jest światowym przewoźnikiem, który dostarcza paczki i przesyłki na całym świecie. Koncentrując się na rynku europejskim obsługuje również np. Stany Zjednoczone.

Podobnie jak inne firmy kurierskie, GLS zapewnia kompleksową obsługę paczek - w tym w trybie ekspresowym. Oferuje także zróżnicowane rozwiązania logistyczne, a także dodatkowe usługi - umożliwia śledzenie przesyłki czy odbiór w sieci 1,5 tys. punktów ParcelShop. W Polsce firma kurierska GLS należy do najchętniej wybieranych przewoźników w branży e-commerce.


Zobacz cennik firmy kurierskiej GLS

Firma kurierska INPOST

INPOST

InPost to firma kurierska, która odpowiedzialna jest za jeden wyjątkowych projektów na rynku paczek i przesyłek - to Paczkomaty. Od 2006 r. InPost - należący do spółki Integer.pl - rozwija sieć punktów odbioru i nadań. Zmieniło to realia, w których działają polskie firmy kurierskie - InPost wytyczył w tym względzie nowy standard dla branży e-commerce.

Atrakcyjny cennik wysyłki paczek i przesyłek - np. ze sklepów internetowych - oraz możliwość ich odbioru w Paczkomatach stało się szczególnie popularnym rozwiązaniem w branży. Firma kurierska InPost, w serwisie KurJerzy.pl zapewnia wszystkie usługi związane z obsługą wysyłki paczek. To m.in. śledzenie przesyłek oraz szybka analiza ceny na podstawie wymiarów oraz wagi paczki.


Zobacz cennik firmy kurierskiej INPOST

Firma kurierska ORLEN Paczka

ORLEN

ORLEN to firma kurierska znana z usługi ORLEN Paczka. Firma zajmuje się również logistyką. Zapewnia dostawy przesyłek wykorzystując sieć punktów odbioru paczek. W sumie to ponad 3 tys. miejsc - np. saloników prasowych tej marki - zlokalizowanych w atrakcyjnych lokalizacjach dużych i średnich miast.

Jako firma kurierska ORLEN Paczka charakteryzuje się zróżnicowaniem oferty głównie na usługi dowozu kopert i oraz paczek.

Znana marka oraz wykorzystanie dużej sieci punktu odbioru przesyłek sprawia, że usługi ORLEN Paczka stają się coraz bardziej popularne - szczególnie w przypadku zamówień ze sklepów internetowych. To m.in. efekt promocji i atrakcyjnego cennika dostaw. W serwisie KurJerzy.pl ORLEN Paczka jest nowością i zastąpiła ofertę Paczki w Ruchu - obecną od jesieni 2019 r.


Zobacz cennik firmy kurierskiej ORLEN Paczka

Firma kurierska DPD

DPD

DPD to powszechnie znana firma kurierska. Serwis KurJerzy.pl - co wyjątkowe w skali kraju- zapewnia usługi kurierskie świadczone przez brytyjski oddział DPD. Dzięki temu dostawa przesyłek z Wysp do Polski może być szybsza i w atrakcyjnej cenie. Kurierzy związani z marką DPD i jej oddziałem brytyjskim zapewniają obsługę zamówień na przesyłki z Anglii oraz z Walii, Szkocji czy Irlandii Północnej do Polski. Realizacja obejmuje wszystkie etapy: od złożenia zamówienia po dostawę.

Brytyjski oddział firmy kurierskiej DPD w serwisie KurJerzy.pl zapewnia m.in. minimalizację formalności. Przesyłki o wadze do 30 kg mają jednolitą i atrakcyjną stawkę; dodatkowo cennik usług DPD zawiera już wszystkie usługi dodatkowe co ułatwia oszacowanie kwoty za przesyłki z całego obszaru Wielkiej Brytanii do Polski. Zakres usług, jaki zapewnia brytyjskie DPD obejmuje zarówno przesyłki standardowe jak i nietypowe - o np. nieco powiększonych wymiarach. Zgodnie z założeniami DPD maksymalna dopuszczalna długość, jaką obsługuje ta firma kurierska to 1,75 m, a waga nie może przekraczać 30 kg.

Firma kurierska DPD, w serwisie KurJerzy.pl zapewnia wszystkie usługi powiązane z ogólną obsługą zamówień. To m.in. śledzenie przesyłek oraz szybka analiza ceny na podstawie wymiarów oraz wagi paczki.


Zobacz cennik firmy kurierskiej DPD

Artykuły na blogu powiązane z firmami kurierskimi

Grafika
Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.