Firmy kurierskie

Firma kurierska DHL

DHL

DHL to firma kurierska o szczególnej popularności na polskim rynku. Powstała w końcówce lat 60. - dziś to światowy lider branży logistycznej. Obsługuje dostawę przesyłek i paczek do ponad 220 krajów. Należy do niemieckiej grupy Deutsche Post - stąd szczególna popularność marki DHL w kontekście przesyłek kurierskich do Niemiec i innych krajów zachodniej Europy.

Firma kurierska DHL oferuje w serwisie KurJerzy.pl transport paczek, dokumentów oraz przesyłek krajowych. Zapewnia również transport nietypowych towarów i realizację zamówień indywidualnych. Atrakcyjny cennik usług DHL w połączeniu z szeroką ofertą sprawia, że to firma kurierska szczególnie chętnie wybierana przez osoby korzystające z serwisu KurJerzy.pl.


Zobacz cennik firmy kurierskiej DHL

Firma kurierska UPS

UPS

Firma kurierska UPS to amerykański gigant rynku przesyłek i logistyki. Obsługuje ponad 200 państw coraz bardziej specjalizując się w branży e-commerce. Zapewniając w dużej mierze przesyłki ze sklepów internetowych oferuje również usługi kurierskie dla firm czy klientów detalicznych. Firma UPS tylko w Europie obsługuje 56 państw wykorzystując ponad 18 tys. punktów obsługi i zapewniając dostawy przesyłek kurierskich transportem lotniczym i samochodowym.

Usługi kurierskie UPS obejmują zarówno dostawy paczek jak i monitorowanie przesyłek oraz inne zlecenia logistyczne zapewniane dla nadawców indywidualnych, małych firm i średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Serwis KurJerzy.pl zapewnia pełen zakres usług świadczonych przez UPS w skali międzynarodowej.


Zobacz cennik firmy kurierskiej UPS

Firma kurierska GLS

GLS

Usługi kurierskie GLS to międzynarodowa jakość. Firma kurierska GLS jest światowym przewoźnikiem, który dostarcza paczki i przesyłki na całym świecie. Koncentrując się na rynku europejskim obsługuje również np. Stany Zjednoczone.

Podobnie jak inne firmy kurierskie, GLS zapewnia kompleksową obsługę paczek - w tym w trybie ekspresowym. Oferuje także zróżnicowane rozwiązania logistyczne, a także dodatkowe usługi - umożliwia śledzenie przesyłki czy odbiór w sieci 1,5 tys. punktów ParcelShop. W Polsce firma kurierska GLS należy do najchętniej wybieranych przewoźników w branży e-commerce.


Zobacz cennik firmy kurierskiej GLS

Firma kurierska INPOST

INPOST

InPost to firma kurierska, która odpowiedzialna jest za jeden wyjątkowych projektów na rynku paczek i przesyłek - to Paczkomaty. Od 2006 r. InPost - należący do spółki Integer.pl - rozwija sieć punktów odbioru i nadań. Zmieniło to realia, w których działają polskie firmy kurierskie - InPost wytyczył w tym względzie nowy standard dla branży e-commerce.

Atrakcyjny cennik wysyłki paczek i przesyłek - np. ze sklepów internetowych - oraz możliwość ich odbioru w Paczkomatach stało się szczególnie popularnym rozwiązaniem w branży. Firma kurierska InPost, w serwisie KurJerzy.pl zapewnia wszystkie usługi związane z obsługą wysyłki paczek. To m.in. śledzenie przesyłek oraz szybka analiza ceny na podstawie wymiarów oraz wagi paczki.


Zobacz cennik firmy kurierskiej INPOST

Firma kurierska ORLEN Paczka

ORLEN

ORLEN to firma kurierska znana z usługi ORLEN Paczka. Firma zajmuje się również logistyką. Zapewnia dostawy przesyłek wykorzystując sieć punktów odbioru paczek. W sumie to ponad 10 tys. punktów odbioru oraz APM - np. saloników prasowych tej marki - zlokalizowanych w atrakcyjnych lokalizacjach dużych i średnich miast.

Jako firma kurierska ORLEN Paczka charakteryzuje się zróżnicowaniem oferty głównie na usługi dowozu kopert i oraz paczek.

Znana marka oraz wykorzystanie dużej sieci punktu odbioru przesyłek sprawia, że usługi ORLEN Paczka stają się coraz bardziej popularne - szczególnie w przypadku zamówień ze sklepów internetowych. To m.in. efekt promocji i atrakcyjnego cennika dostaw. W serwisie KurJerzy.pl ORLEN Paczka jest nowością i zastąpiła ofertę Paczki w Ruchu - obecną od jesieni 2019 r.


Zobacz cennik firmy kurierskiej ORLEN Paczka

Firma kurierska AMBRO

AMBRO

Ambro Express jest firmą kurierską, która została założona w 1990 roku. To całkowicie polskie przedsiębiorstwo, obsługujące cały kraj, ale pozwala także na wysyłanie określonych przesyłek np. do Niemiec. Przez lata zbudowała bardzo silną pozycję wśród swoich odbiorców, bazując na profesjonalnej realizacji usług i sprostaniu wymogom swoich klientów.

Jej wyróżnikiem jest przede wszystkim obsługiwanie towarów wielkogabarytowych. Firma kurierska Ambro Express oferuje poprzez serwis KurJerzy.pl przewóz dużych towarów, których ciężar czy rozmiar jest niedostępny dla pozostałych przewoźników. Taka oferta sprawia, że firma jest coraz częściej wybierana przez użytkowników, którzy cenią sobie jej niestandardowe możliwości.


Zobacz cennik firmy kurierskiej AMBRO

Firma kurierska FEDEX

FEDEX

FEDEX to jedna z najstarszych i najbardziej znanych firm kurierskich na świecie. Powstała w Stanach Zjednoczonych w 1971 roku. Swoje usługi świadczy w 220 krajach i zasięgiem umożliwia dostarczenie przesyłek w praktycznie każdy zakątek świata. Posiada rozbudowaną flotę własnych samolotów, a ogromną sławę przyniosło jej lokowanie w filmie Cast Away - Poza Światem z Tomem Hanksem w roli głównej.

Z pomocą FEDEX i serwisu KurJerzy.pl możesz przesłać różnego rodzaju przesyłki (małe paczki, dokumenty, większe przesyłki) i zaadresować je do zagranicznych odbiorców lub zaimportować z odległego kraju. To właśnie szeroki zakres prowadzonych działań i obszar funkcjonowania sprawiają, że FEDEX jest bardzo często wybieranym kurierem do przetransportowania określonych towarów.


Zobacz cennik firmy kurierskiej FEDEX

Firma kurierska DPD

DPD

DPD jest firmą kurierską, która należy do najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku europejskim. Silnie związana jest z Francją. Coraz częściej – poprzez przejęcia kapitałowe – postrzegana bywa jako firma ogólnoeuropejska. To efekt równie dużego związku z Niemcami czy, poprzez firmy zależne, z innymi przedsiębiorstwami Starego Kontynentu.

Dziś DPD, wykorzystując wyjątkowo rozwiniętą sieć przedstawicielstw, charakteryzuje się szczególnie szybkim tempem dostaw paczek i przesyłek kurierskich niezależnie od lokalizacji w Europie.

W Polsce DPD funkcjonuje w ramach sieci 50 oddziałów. Serwis KurJerzy.pl zapewnia obsługę wszystkich rodzajów zleceń w ramach DPD. Niewątpliwą zaletą oferty tego przewoźnika są szczególnie atrakcyjne ceny połączone z szybkim tempem realizacji oraz gotowością do podejmowania zleceń również o ponadprzeciętnych gabarytach czy wymiarach.


Zobacz cennik firmy kurierskiej DPD

Artykuły na blogu powiązane z firmami kurierskimi

Grafika

Nadając przesyłkę kurierską oczekujesz, że ta zostanie doręczona do adresata bardzo szybko. Najlepiej, żeby kurier dostarczył paczkę następnego dnia. Jednak firmy kurierskie (chociaż starają się działać jak najszybciej) mają określony czas na dostarczenie przesyłek. Ile czasu może trwać usługa doręczenia paczki? Podpowiadamy. czytaj więcej

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.