Śledzenie przesyłki POCZTA POLSKA

Sprawdź aktualny status przesyłki POCZTA POLSKA

Śledzenie przesyłki POCZTA POLSKA

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

  • Śledzenie przesyłki - POCZTA POLSKA

    E-monitoring przesyłek w przypadku Poczty Polskiej to rozwiązanie szczególnie istotne. Dzieje się tak ze względu na zakres usług oraz wyjątkową skalę działalności tej firmy. Krajowy dostawca to gigant polskiego rynku. W 2015 r. tylko jednego grudniowego dnia Poczta obsłużyła aż 0,5 mln paczek. W skali roku doręczanych jest ponad 120 mln sztuk. W efekcie śledzenie przesyłki dostarczanej przez Pocztę Polską to najlepszy sposób do weryfikacji lokalizacji oraz możliwego czasu odbioru. Bieżące informacje o tym, co dzieje się z wysłanym listem czy paczką mogą być również podstawą do ewentualnych roszczeń związanych z czasem doręczeń.

  • Jak śledzić status paczki w Poczcie Polskiej?

    Sprawdzanie lokalizacji paczki w Poczcie Polskiej jest proste i intuicyjne. Operator opiera system monitorowania na numerze trackingowym. Dzięki kombinacji cyfr z numeru śledzenia możesz szybko i bezproblemowo sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się przesyłka, za której dostarczenie odpowiedzialna została Poczta Polska. Po podaniu numeru listu przewozowego, system KurJerzy.pl zaprezentuje wszystkie kluczowe informacje dotyczące paczki. Aby sprawdzić obecny status dostawy w ramach Pocztex należy wpisać numer podawany na potwierdzeniu nadania. Ważne, by ciąg cyfr nie zawierał spacji oraz nawiasów.

  • Tracking przesyłki w Poczcie Polskiej - ważne informacje

      Tracking - zarówno przesyłek po stronie Poczty Polskiej jak i operatorów zagranicznych dostarczających jej paczki spoza kraju - obejmuje trzy typy dostaw. To przesyłki listowe, przesyłki paczkowe oraz przesyłki kurierskie EMS. Poczta Polska zastrzega, że podawane informacje związane z monitoringiem mają charakter poglądowy. Mimo starań o zapewnienie maksymalnie precyzyjnych informacji, generowane przez system pocztowy dane oddają operacyjną lokalizację i status przesyłki. To np. ostatnia operacja przewoźnika podjęta przez firmę i jej pracowników. Dane przesyłek w przypadku Pocztexu dostępne są dla okresu 30 dni przy wstępnym wyszukiwaniu. Śledzenie przesyłki możliwe jest również przez własny system Poczty Polskiej w serwisie spółki.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier POCZTA POLSKA

Grafika

416 dolarów – tyle na zakupy w Internecie wydaje Polak

Zakupy w internecie w Polsce stają się coraz popularniejsze. Jeśli spełnią się prognozy analityków, w ciągu kilku lat standardowy Kowalski – lub Malinowski czy po prostu symboliczny Nowak – przeznaczy na nie ponad sto dolarów więcej. Raport Admitad Report pokazuje, jak bardzo e-commerce, czy – spolszczając – e-zakupy trafiły w polską mentalność. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.