Paczka z Irlandii Północnej

Paczka z Irlandii Północnej na KurJerzy.pl

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Na terenie Irlandii Północnej znajdują się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Irlandii Północnej w kilka dni.

Przewoźnik przyjedzie po towary i doręczy do Irlandii Północnej. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Irlandii Północnej


Artykuły na blogu powiązane z Irlandia Północna

Grafika
Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.