Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Irlandii Północnej

Paczka z Irlandii Północnej

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

Kurier przyjedzie po towary i przewiezie do Irlandii Północnej. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Irlandii Północnej w kilka dni. Na terenie Irlandii Północnej mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Irlandii Północnej


Artykuły na blogu powiązane z Irlandia Północna

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.