Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Irlandii Północnej

Paczka z Irlandii Północnej

Kurier pojawi się po towary i przewiezie do Irlandii Północnej. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

Na terenie Irlandii Północnej znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Irlandii Północnej w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Irlandii Północnej


Artykuły na blogu powiązane z Irlandia Północna

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.