Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Indii

Paczka z Indii

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik pojawi się po paczkę i dostarczy do Indii. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Indii w kilka dni. Na terenie Indii znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

Od wielu lat z bez problemu przewozimy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek z Indii


Artykuły na blogu powiązane z Indie

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.