Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Monako

Paczka z Monako

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Kurier pojawi się po paczkę i doręczy do Monako. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Monako w kilka dni. Na terenie Monako znajdują się liczne placówki firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Monako


Artykuły na blogu powiązane z Monako

Paczka do Monako

Paczka do Monako Monako (Księstwo Monako) to państwo-miasto znajdujące się w Europie Południowej nad Morzem Śródziemnym. Jest drugim najmniejszym powierzchniowo niezależnym krajem na... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.