Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Monako

Paczka z Monako

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Kurier pojawi się po towary i przewiezie do Monako. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Monako w kilka dni. Na terenie Monako znajdują się liczne placówki firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Monako


Artykuły na blogu powiązane z Monako

Paczka do Monako

Paczka do Monako Monako (Księstwo Monako) to państwo-miasto znajdujące się w Europie Południowej nad Morzem Śródziemnym. Jest drugim najmniejszym powierzchniowo niezależnym krajem na... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.