Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Śledzenie przesyłki INPOST

Sprawdź aktualny status przesyłki INPOST

Śledzenie przesyłki INPOST

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki InPost

  Śledzenie przesyłek InPost, czyli namierzanie paczek dostarczanych poprzez Paczkomaty, łączy wszystkie cechy oczekiwane przez nadawcę i odbiorcę. Jest szybkie, precyzyjne oraz w pełni intuicyjne. Lokalizowanie paczek w ramach systemu InPost pozwala zarówno na ustalenie bieżącej lokalizacji przesyłki jak i ocenę potencjalnego okresu doręczenia. Dzięki temu klienci InPost Paczkomatów i serwisu KurJerzy.pl mają pełną kontrolę nad statusem każdej przesyłki.


  Lokalizacja paczek w ramach InPost odbywa się dzięki skanowaniu danej przesyłki na każdym etapie dostawy: od jej przejęcia przez kuriera przez obsługę w procesie sortowania po ostateczne dostarczenie do adresata.

 • Jak śledzić paczki InPost?

  Śledzenie przesyłki wysłanej poprzez InPost i dostarczanej do Paczkomatu, można wykonać w każdym momencie. Jest bezpłatne i nie wymaga żadnego procesu rejestracyjnego oraz logowania do systemów InPost czy KurJerzy.pl. Monitorowanie przesyłek wysyłanych w ramach InPost odbywa się w oparciu o indywidualne numery przesyłek. Każdy składa się z 24 cyfr. Po ich wpisaniu, system prezentuje dane dotyczące lokalizacji przesyłki.


  System automatycznie podaje szczegółowe informacje o zrealizowanych ostatnio etapach dostawy. Pozyskane informacje są aktualne dzięki urządzeniom pracowników skanujących dokumenty przewozowe na każdym etapie dostawy przesyłki InPost.

 • Tracking przesyłki w Paczkomatach - ważne informacje

   Paczkomaty oraz system dostarczeń InPost należy do najbardziej popularnych rozwiązań w Polsce - w dużej mierze wynika to z dużej liczby zamówień wykonywanych przez sklepy internetowe. Lokalizowanie przesyłki w sieci Paczkomatów pozwala na pełną kontrolę nad przesyłką. Monitoring InPost jest przydatny przede wszystkim w okresie świątecznym, gdy informacja o bieżącym statusie przesyłki pozwala ocenić, czy np. dany Paczkomat nie będzie przepełniony.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier INPOST

Grafika

„Pocztomaty” mogą być konkurencją dla Paczkomatów?

Czy „pocztomaty” mogą być konkurencją dla Paczkomatów? Poczta Polska i Orlen – połączenie sił tych państwowych marek ma przełamać w Polsce dominację InPost, właściciela Paczkomatów. Wraz z wzrostem zainteresowania przesyłkami kurierskimi z opcją odbioru w maszynie, tak rośnie również popularność własnych sieci. W te założenia wpisać mają się swoiste „pocztomaty” czytaj więcej


Grafika

Paczkomaty InPost będą miały pocztową konkurencję

Paczkomaty InPost będą miały pocztową konkurencję 39 proc. – o taką, trzeba przyznać: oszałamiającą, wartość wzrosła liczba przesyłek odbieranych bezpośrednio z Paczkomatów. Rynek jest wyjątkowo atrakcyjny. Stąd plany Poczty Polskiej, która chce zdetronizować Paczkomaty InPost. Państwowy operator szykuje się do rywalizacji o coraz atrakcyjniej postrzegany sektor użytkowników urządzeń do odbioru przesyłek. O popularności Paczkomatów decyduje … czytaj więcej


Grafika

Gdzie jest najbliższy Paczkomat? Całkiem blisko Ciebie

Gdzie jest najbliższy Paczkomat? Całkiem blisko Ciebie Te liczby muszą robić wrażenie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie jest najbliższy Paczkomat – zapewne tuż niedaleko. InPost, spółka obsługująca sieć urządzeń, ma już w sumie 4,8 tys. maszyn. Paczkomaty przebiły więc, w swoistym nietypowym wyścigu, liczbę placówek Poczty Polskiej. czytaj więcej


Grafika

Aplikacja do Paczkomatów poprowadzi do przesyłki krok po kroku

Aplikacja do Paczkomatów poprowadzi do przesyłki krok po kroku Nawigacja do określonego Paczkomatu, powiadomienia wraz ze zbliżeniem się do urządzenia czy szybsze generowanie kodów QR – to część z innowacji, jakie wprowadza InPost. Przesyłki kurierskie do Paczkomatów będą jeszcze bardziej zinformatyzowane. To efekt aplikacji, jaką właściciel tej marki, InPost, uruchomił dla urządzeń mobilnych. Działa zarówno … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.