Śledzenie przesyłki INPOST

Sprawdź aktualny status przesyłki INPOST

Śledzenie przesyłki INPOST

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki - kuriera InPost oraz Paczkomaty

  Śledzenie przesyłek InPost, czyli namierzanie paczek dostarczanych poprzez Paczkomaty, łączy wszystkie cechy oczekiwane przez nadawcę i odbiorcę. Jest szybkie, precyzyjne oraz w pełni intuicyjne. Lokalizowanie paczek w ramach systemu InPost pozwala zarówno na ustalenie bieżącej lokalizacji przesyłki jak i ocenę potencjalnego okresu doręczenia. Dzięki temu klienci InPost Paczkomatów i serwisu KurJerzy.pl mają pełną kontrolę nad statusem każdej przesyłki.


  Kurier InPost to usługa oferowana przez markę związaną z dynamicznym rozwojem Paczkomatów. Usługi kurierskie zapewniane przez InPost koncentrują się przede wszystkim na bieżącej obsłudze sklepów internetowych. Dostawa kurierska realizowana przez InPost obejmuje zarówno paczki jak i przesyłki listowe. Realizacja zleceń odbywa się dzięki potencjałowi, który daje rozległa sieć Paczkomatów. Oprócz standardowej obsługi tych urządzeń InPost zapewnia dostarczanie listów i przesyłek kurierskich wprost do odbiorcy w Polsce oraz w 18 krajach Europy.


  Lokalizacja paczek w ramach InPost odbywa się dzięki skanowaniu danej przesyłki na każdym etapie dostawy: od jej przejęcia przez kuriera przez obsługę w procesie sortowania po ostateczne dostarczenie do adresata.

 • Jak śledzić paczki InPost oraz w Paczkomatach?

  Śledzenie przesyłki wysłanej poprzez InPost i dostarczanej do Paczkomatu, można wykonać w każdym momencie. Jest bezpłatne i nie wymaga żadnego procesu rejestracyjnego oraz logowania do systemów InPost czy KurJerzy.pl. Monitorowanie przesyłek wysyłanych w ramach InPost odbywa się w oparciu o indywidualne numery przesyłek. Każdy składa się z 24 cyfr. Po ich wpisaniu, system prezentuje dane dotyczące lokalizacji przesyłki.


  System automatycznie podaje szczegółowe informacje o zrealizowanych ostatnio etapach dostawy. Pozyskane informacje są aktualne dzięki urządzeniom pracowników skanujących dokumenty przewozowe na każdym etapie dostawy przesyłki kuriera InPost oraz Paczkomaty.

 • Tracking przesyłki - ważne informacje

   Paczkomaty oraz system dostarczeń kuriera InPost należy do najbardziej popularnych rozwiązań w Polsce - w dużej mierze wynika to z dużej liczby zamówień wykonywanych przez sklepy internetowe. Lokalizowanie przesyłki w sieci Paczkomatów pozwala na pełną kontrolę nad przesyłką. Monitoring InPost jest przydatny przede wszystkim w okresie świątecznym, gdy informacja o bieżącym statusie przesyłki pozwala ocenić, czy np. dany Paczkomat nie będzie przepełniony.


   Śledzenie przesyłki nadanej w ramach InPost Kurier obejmuje zarówno paczki dla firm jak i osób prywatnych. Tracking możliwy jest na każdym etapie doręczenia oraz we wszystkich lokalizacjach obsługiwanych przez InPost - zarówno w Polsce jak i Europie.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier INPOST

Grafika

Paczkomaty 2.0? InPost uruchamia nowość. Na czym polegają Paczkomaty Pro?

Nowa wersja automatów paczkowych InPost – Paczkomaty Pro – to rozwiązanie, które stawia na jeszcze większą wygodę użytkownika. Podjęcie przesyłki staje się banalnie proste, a – co ciekawe – nowa linia umożliwi odbiory nie tylko na zewnątrz, ale też we wnętrzach wybranych punktów handlowych. czytaj więcej


Grafika

Czy można przekierować paczkę wysłaną na konkretny paczkomat InPost?

Paczkomat InPost ma sporą funkcjonalność i ułatwia odbiór paczki w określonym momencie, który jest dla nas aktualnie najkorzystniejszy. A czy jest możliwość, żeby wysłaną już paczkę przekierować na konkretny paczkomat tej firmy kurierskiej? Postanowiliśmy to sprawdzić. czytaj więcej


Grafika

Orlen Paczka - czy może na rynku kurierskim być alternatywą dla Paczkomatów?

Ogromna ekspansja Orlenu dotyczy nie tylko rynku paliw, ale też innych, w tym sektora kurierskiego. Potentat zapowiedział uruchomienie usługi Orlen Paczka. Czy uruchamiane przez Orlen usługi nadawania, odbierania i transportu paczek przy pomocy urządzeń magazynowych będzie zagrożeniem dla paczkomatów firmy InPost? czytaj więcej


Grafika

Czy można przedłużyć paczkę w Paczkomacie?

Jeżeli kurier umieści przesyłkę w Paczkomacie, to na jej odbiór masz standardowo 48 godzin. Może zdarzyć się jednak sytuacja, że z losowych względów nie będziesz mógł jej odebrać. Co się stanie, jeżeli nie dasz rady? czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.