Śledzenie przesyłki INPOST

Sprawdź aktualny status przesyłki INPOST

Śledzenie przesyłki INPOST

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki InPost

  Śledzenie przesyłek InPost, czyli namierzanie paczek dostarczanych poprzez Paczkomaty, łączy wszystkie cechy oczekiwane przez nadawcę i odbiorcę. Jest szybkie, precyzyjne oraz w pełni intuicyjne. Lokalizowanie paczek w ramach systemu InPost pozwala zarówno na ustalenie bieżącej lokalizacji przesyłki jak i ocenę potencjalnego okresu doręczenia. Dzięki temu klienci InPost Paczkomatów i serwisu KurJerzy.pl mają pełną kontrolę nad statusem każdej przesyłki.


  Lokalizacja paczek w ramach InPost odbywa się dzięki skanowaniu danej przesyłki na każdym etapie dostawy: od jej przejęcia przez kuriera przez obsługę w procesie sortowania po ostateczne dostarczenie do adresata.

 • Jak śledzić paczki InPost?

  Śledzenie przesyłki wysłanej poprzez InPost i dostarczanej do Paczkomatu, można wykonać w każdym momencie. Jest bezpłatne i nie wymaga żadnego procesu rejestracyjnego oraz logowania do systemów InPost czy KurJerzy.pl. Monitorowanie przesyłek wysyłanych w ramach InPost odbywa się w oparciu o indywidualne numery przesyłek. Każdy składa się z 24 cyfr. Po ich wpisaniu, system prezentuje dane dotyczące lokalizacji przesyłki.


  System automatycznie podaje szczegółowe informacje o zrealizowanych ostatnio etapach dostawy. Pozyskane informacje są aktualne dzięki urządzeniom pracowników skanujących dokumenty przewozowe na każdym etapie dostawy przesyłki InPost.

 • Tracking przesyłki w Paczkomatach - ważne informacje

   Paczkomaty oraz system dostarczeń InPost należy do najbardziej popularnych rozwiązań w Polsce - w dużej mierze wynika to z dużej liczby zamówień wykonywanych przez sklepy internetowe. Lokalizowanie przesyłki w sieci Paczkomatów pozwala na pełną kontrolę nad przesyłką. Monitoring InPost jest przydatny przede wszystkim w okresie świątecznym, gdy informacja o bieżącym statusie przesyłki pozwala ocenić, czy np. dany Paczkomat nie będzie przepełniony.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier INPOST

Grafika

Zdalne otwieranie Paczkomatów – oto nowość w InPost

Zdalne otwieranie Paczkomatów – oto nowość w InPost Zdalne otwieranie Paczkomatów to przykład tego, jak bardzo sieć i ogólny IoT – Internet of Things – wkracza w codzienność branży kurierskiej. InPost, operator zapewniający dostarczanie przesyłek w ramach sieci Paczkomatów udostępnił nową wersję aplikacji mobilnej. Ona umożliwia otwarcie skrytki z przesyłką w pełni zdalnie. czytaj więcej


Grafika

Automaty paczkowe coraz bardziej kuszą firmy kurierskie

Automaty paczkowe coraz bardziej kuszą firmy kurierskie Automaty paczkowe to wygoda, 24-godzinny tryb odbioru i jakże pożądana wśród klientów swoboda. Stąd swoista automatyzacja odbioru czy nadania paczki coraz bardziej zwraca uwagę dużych marek z branży kurierskiej. Również tych, które dotychczas kojarzone były głównie z tradycyjnymi rozwiązaniami. czytaj więcej


Grafika

InPost kusi e-sklepy nowymi wariantami obsługi

InPost kusi e-sklepy nowymi wariantami obsługi Sklepy elektroniczne masowo korzystające z usług InPost – czyli właściciela Paczkomatów – mają szansę skorzystać z nowych rozwiązań stworzonych pod kątem właśnie branży e-commerce. Na czym polegają nowości ze strony operatora popularnych urządzeń do przyjmowania i wydawania paczek? czytaj więcej


Grafika

„Pocztomaty” mogą być konkurencją dla Paczkomatów?

Czy „pocztomaty” mogą być konkurencją dla Paczkomatów? Poczta Polska i Orlen – połączenie sił tych państwowych marek ma przełamać w Polsce dominację InPost, właściciela Paczkomatów. Wraz z wzrostem zainteresowania przesyłkami kurierskimi z opcją odbioru w maszynie, tak rośnie również popularność własnych sieci. W te założenia wpisać mają się swoiste „pocztomaty” czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.