Śledzenie przesyłki INPOST

Sprawdź aktualny status przesyłki INPOST

Śledzenie przesyłki INPOST

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki - kuriera InPost oraz Paczkomaty

  Śledzenie przesyłek InPost, czyli namierzanie paczek dostarczanych poprzez Paczkomaty, łączy wszystkie cechy oczekiwane przez nadawcę i odbiorcę. Jest szybkie, precyzyjne oraz w pełni intuicyjne. Lokalizowanie paczek w ramach systemu InPost pozwala zarówno na ustalenie bieżącej lokalizacji przesyłki jak i ocenę potencjalnego okresu doręczenia. Dzięki temu klienci InPost Paczkomatów i serwisu KurJerzy.pl mają pełną kontrolę nad statusem każdej przesyłki.


  Kurier InPost to usługa oferowana przez markę związaną z dynamicznym rozwojem Paczkomatów. Usługi kurierskie zapewniane przez InPost koncentrują się przede wszystkim na bieżącej obsłudze sklepów internetowych. Dostawa kurierska realizowana przez InPost obejmuje zarówno paczki jak i przesyłki listowe. Realizacja zleceń odbywa się dzięki potencjałowi, który daje rozległa sieć Paczkomatów. Oprócz standardowej obsługi tych urządzeń InPost zapewnia dostarczanie listów i przesyłek kurierskich wprost do odbiorcy w Polsce oraz w 18 krajach Europy.


  Lokalizacja paczek w ramach InPost odbywa się dzięki skanowaniu danej przesyłki na każdym etapie dostawy: od jej przejęcia przez kuriera przez obsługę w procesie sortowania po ostateczne dostarczenie do adresata.

 • Jak śledzić paczki InPost oraz w Paczkomatach?

  Śledzenie przesyłki wysłanej poprzez InPost i dostarczanej do Paczkomatu, można wykonać w każdym momencie. Jest bezpłatne i nie wymaga żadnego procesu rejestracyjnego oraz logowania do systemów InPost czy KurJerzy.pl. Monitorowanie przesyłek wysyłanych w ramach InPost odbywa się w oparciu o indywidualne numery przesyłek. Każdy składa się z 24 cyfr. Po ich wpisaniu, system prezentuje dane dotyczące lokalizacji przesyłki.


  System automatycznie podaje szczegółowe informacje o zrealizowanych ostatnio etapach dostawy. Pozyskane informacje są aktualne dzięki urządzeniom pracowników skanujących dokumenty przewozowe na każdym etapie dostawy przesyłki kuriera InPost oraz Paczkomaty.

 • Tracking przesyłki - ważne informacje

   Paczkomaty oraz system dostarczeń kuriera InPost należy do najbardziej popularnych rozwiązań w Polsce - w dużej mierze wynika to z dużej liczby zamówień wykonywanych przez sklepy internetowe. Lokalizowanie przesyłki w sieci Paczkomatów pozwala na pełną kontrolę nad przesyłką. Monitoring InPost jest przydatny przede wszystkim w okresie świątecznym, gdy informacja o bieżącym statusie przesyłki pozwala ocenić, czy np. dany Paczkomat nie będzie przepełniony.


   Śledzenie przesyłki nadanej w ramach InPost Kurier obejmuje zarówno paczki dla firm jak i osób prywatnych. Tracking możliwy jest na każdym etapie doręczenia oraz we wszystkich lokalizacjach obsługiwanych przez InPost - zarówno w Polsce jak i Europie.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier INPOST

Grafika

Vinted – sprzedawaj i wysyłaj przez Paczkomat!

Jak skutecznie i korzystnie sprzedawać ubrania? Vinted – ta aplikacja ci w tym pomoże. czytaj więcej


Grafika

Jak wysłać paczkę kurierem InPost?

Przesyłki kurierskie InPost - paczki do Paczkomatów lub pozostawiane w nich tak, by kurier przekazał je do adresata - to szczególnie popularny sposób wysyłki. czytaj więcej


Grafika

Przekierowanie paczki - jak działa zmiana adresu przesyłki kurierskiej?

Przekierowanie paczki to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy adresat nie może odebrać jej w danej lokalizacji podanej przez nadawcę. czytaj więcej


Grafika

Mieli być konkurencją dla InPost…

Paczkomaty InPost, to jeden z bardzo chętnie wybieranych przez e-klientów sposobów dostawy towarów. Nie można się więc dziwić, że kilka lat temu na rynku mogła się pojawić konkurencja, która chciała ugryźć kawałek tortu należącego do Rafała Brzoski. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.