Śledzenie przesyłki INPOST

Sprawdź aktualny status przesyłki INPOST

Śledzenie przesyłki INPOST

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki - kuriera InPost oraz Paczkomaty

  Śledzenie przesyłek InPost, czyli namierzanie paczek dostarczanych poprzez Paczkomaty, łączy wszystkie cechy oczekiwane przez nadawcę i odbiorcę. Jest szybkie, precyzyjne oraz w pełni intuicyjne. Lokalizowanie paczek w ramach systemu InPost pozwala zarówno na ustalenie bieżącej lokalizacji przesyłki jak i ocenę potencjalnego okresu doręczenia. Dzięki temu klienci InPost Paczkomatów i serwisu KurJerzy.pl mają pełną kontrolę nad statusem każdej przesyłki.


  Kurier InPost to usługa oferowana przez markę związaną z dynamicznym rozwojem Paczkomatów. Usługi kurierskie zapewniane przez InPost koncentrują się przede wszystkim na bieżącej obsłudze sklepów internetowych. Dostawa kurierska realizowana przez InPost obejmuje zarówno paczki jak i przesyłki listowe. Realizacja zleceń odbywa się dzięki potencjałowi, który daje rozległa sieć Paczkomatów. Oprócz standardowej obsługi tych urządzeń InPost zapewnia dostarczanie listów i przesyłek kurierskich wprost do odbiorcy w Polsce oraz w 18 krajach Europy.


  Lokalizacja paczek w ramach InPost odbywa się dzięki skanowaniu danej przesyłki na każdym etapie dostawy: od jej przejęcia przez kuriera przez obsługę w procesie sortowania po ostateczne dostarczenie do adresata.

 • Jak śledzić paczki InPost oraz w Paczkomatach?

  Śledzenie przesyłki wysłanej poprzez InPost i dostarczanej do Paczkomatu, można wykonać w każdym momencie. Jest bezpłatne i nie wymaga żadnego procesu rejestracyjnego oraz logowania do systemów InPost czy KurJerzy.pl. Monitorowanie przesyłek wysyłanych w ramach InPost odbywa się w oparciu o indywidualne numery przesyłek. Każdy składa się z 24 cyfr. Po ich wpisaniu, system prezentuje dane dotyczące lokalizacji przesyłki.


  System automatycznie podaje szczegółowe informacje o zrealizowanych ostatnio etapach dostawy. Pozyskane informacje są aktualne dzięki urządzeniom pracowników skanujących dokumenty przewozowe na każdym etapie dostawy przesyłki kuriera InPost oraz Paczkomaty.

 • Tracking przesyłki - ważne informacje

   Paczkomaty oraz system dostarczeń kuriera InPost należy do najbardziej popularnych rozwiązań w Polsce - w dużej mierze wynika to z dużej liczby zamówień wykonywanych przez sklepy internetowe. Lokalizowanie przesyłki w sieci Paczkomatów pozwala na pełną kontrolę nad przesyłką. Monitoring InPost jest przydatny przede wszystkim w okresie świątecznym, gdy informacja o bieżącym statusie przesyłki pozwala ocenić, czy np. dany Paczkomat nie będzie przepełniony.


   Śledzenie przesyłki nadanej w ramach InPost Kurier obejmuje zarówno paczki dla firm jak i osób prywatnych. Tracking możliwy jest na każdym etapie doręczenia oraz we wszystkich lokalizacjach obsługiwanych przez InPost - zarówno w Polsce jak i Europie.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier INPOST

Grafika

Czy można przekierować paczkę wysłaną na konkretny paczkomat InPost?

Paczkomat InPost ma sporą funkcjonalność i ułatwia odbiór paczki w określonym momencie, który jest dla nas aktualnie najkorzystniejszy. A czy jest możliwość, żeby wysłaną już paczkę przekierować na konkretny paczkomat tej firmy kurierskiej? Postanowiliśmy to sprawdzić. czytaj więcej


Grafika

Orlen Paczka - czy może na rynku kurierskim być alternatywą dla Paczkomatów?

Ogromna ekspansja Orlenu dotyczy nie tylko rynku paliw, ale też innych, w tym sektora kurierskiego. Potentat zapowiedział uruchomienie usługi Orlen Paczka. Czy uruchamiane przez Orlen usługi nadawania, odbierania i transportu paczek przy pomocy urządzeń magazynowych będzie zagrożeniem dla paczkomatów firmy InPost? czytaj więcej


Grafika

Czy można przedłużyć paczkę w Paczkomacie?

Jeżeli kurier umieści przesyłkę w Paczkomacie, to na jej odbiór masz standardowo 48 godzin. Może zdarzyć się jednak sytuacja, że z losowych względów nie będziesz mógł jej odebrać. Co się stanie, jeżeli nie dasz rady? czytaj więcej


Grafika

Automaty paczkowe z Aliexpress zagrożą sieci kurierskiej InPost?

Popularne Paczkomaty, obsługiwane przez kuriera InPost podbijają Polskę. Firma stawia na rozwój możliwości usługi, jednak z pewnością doczeka się konkurentów. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.