Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Guernsey

Paczka z Guernsey

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Guernsey w kilka dni. Na terenie Guernsey znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po towary i przewiezie do Guernsey. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.


Zobacz cennik przesyłek z Guernsey


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.