Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Mongolii

Paczka z Mongolii

Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po towary i przywiezie do Mongolii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie.

Na terenie Mongolii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Mongolii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Mongolii


Artykuły na blogu powiązane z Mongolia

Paczka do Mongolii

Paczka do Mongolii Mongolia to azjatyckie państwo bez dostępu do morza. Ludność zajmuje się tam głównie chowem zwierząt. Popularne jest wydobywanie węgla brunatnego, miedzi i złóż... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.