Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Nowej Zelandii

Paczka z Nowej Zelandii

Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Nowej Zelandii w kilka dni. Na terenie Nowej Zelandii mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i dostarczy do Nowej Zelandii.


Zobacz cennik przesyłek z Nowej Zelandii


Artykuły na blogu powiązane z Nowa Zelandia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.