Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Guamu

Paczka z Guamu

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po przesyłkę i doręczy do Guamu. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Guamu w kilka dni. Na terenie Guamu mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Guamu


Artykuły na blogu powiązane z Guam

Paczka do Guamu

Paczka do Guamu Guam to wyspa znajdująca się na terytorium nieinkorporowanym Stanów Zjednoczonych, co oznacza, że obowiązują na niej tylko wybrane elementy amerykańskiej Konstytucji, nie... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.