Paczka z Guamu

Przesyłki zagraniczne z Guamu

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Guamu
Koperta z Guamu
Koperta od:
159.42 zł brutto
Paczka z Guamu
Paczka 1kg już od:
258.91 zł brutto

Paczka z Guamu na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i przewiezie do Guamu. Nie musimy przynosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie.Na terenie Guamu znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Guamu w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Guam

Grafika

Paczka do Guamu

Paczka do Guamu Guam to wyspa znajdująca się na terytorium nieinkorporowanym Stanów Zjednoczonych, co oznacza, że obowiązują na niej tylko wybrane elementy amerykańskiej Konstytucji, nie cały jej zapis. Językami najczęściej używanymi przez mieszkańców są: angielski, czamorro oraz filipiński. Podstawą rozwoju gospodarczego jest obsługa wojsk amerykańskich oraz turystyka. Mieszkająca tu ludność zajmuje się także połowem ryb. … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.