Paczka z Libanu

Przesyłki zagraniczne z Libanu

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Libanu
Koperta z Libanu
Koperta od:
127.69 zł brutto
Paczka z Libanu
Paczka 1kg już od:
217.16 zł brutto

Paczka z Libanu na KurJerzy.pl

Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie.Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Libanu w kilka dni. Na terenie Libanu mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po przesyłkę i przywiezie do Libanu. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Artykuły na blogu powiązane z Liban

Grafika

Paczka do Libanu

Paczka do Libanu Liban to państwo w zachodniej Azji znajdujące się nad Morzem Śródziemnym. Rozwija się tu przede wszystkim przemysł: odzieżowy, chemiczny, elektrotechniczny, przetwórstwo ropy naftowej, żelaza i aluminium; sprzedaż metali szlachetnych, czy biżuterii, ale także rolnictwo i turystyka. Liban, do wybuchu wojny domowej w latach 70-tych, był wysokorozwiniętym krajem arabskim. Dopiero w latach 90. … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.