Paczka z Libanu

Przesyłki zagraniczne z Libanu

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Libanu
Koperta z Libanu
Koperta od:
142.57 zł brutto
Paczka z Libanu
Paczka 1kg już od:
235.93 zł brutto

Paczka z Libanu na KurJerzy.pl

Nie musimy dostarczać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po paczkę i przywiezie do Libanu. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Libanu w kilka dni. Na terenie Libanu znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie.

Artykuły na blogu powiązane z Liban

Grafika

Paczka do Libanu

Paczka do Libanu Liban to państwo w zachodniej Azji znajdujące się nad Morzem Śródziemnym. Rozwija się tu przede wszystkim przemysł: odzieżowy, chemiczny, elektrotechniczny, przetwórstwo ropy naftowej, żelaza i aluminium; sprzedaż metali szlachetnych, czy biżuterii, ale także rolnictwo i turystyka. Liban, do wybuchu wojny domowej w latach 70-tych, był wysokorozwiniętym krajem arabskim. Dopiero w latach 90. … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.