Paczka z St. Thomas

Paczka z St. Thomas na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z St. Thomas w kilka dni. Na terenie St. Thomas mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i przywiezie do St. Thomas. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.