Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Węgier

Paczka z Węgier

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Węgier w kilka dni. Na terenie Węgier mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich.

Kurier przybędzie po paczkę i dostarczy do Węgier. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek z Węgier


Artykuły na blogu powiązane z Węgry

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.