Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Węgier

Paczka z Węgier

Nie musimy dostarczać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i przewiezie do Węgier. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Węgier znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczki z Węgier w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Węgier


Artykuły na blogu powiązane z Węgry

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.