Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Japonii

Paczka z Japonii

Poprzez kuriera przewieziemy paczkę z Japonii w kilka dni. Na terenie Japonii znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik pojawi się po paczkę i przewiezie do Japonii.


Zobacz cennik przesyłek z Japonii


Artykuły na blogu powiązane z Japonia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.