Paczka z Japonii

Przesyłki zagraniczne z Japonii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Japonii
Koperta z Japonii
Koperta od:
142.65 zł brutto
Paczka z Japonii
Paczka 1kg już od:
230.98 zł brutto

Paczka z Japonii na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po paczkę i doręczy do Japonii. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Japonii w kilka dni. Na terenie Japonii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

Artykuły na blogu powiązane z Japonia

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Japonii Japonia potocznie zwana jest Krajem Kwitnącej Wiśni. Jest to niezwykle urokliwy kraj z długą tradycją. Wielu marzy, aby ten region odwiedzić ze względu na jego niesamowitą kulturę oraz chęć zobaczenia ludzi, którzy te tereny zamieszkują. Zawsze jednak możemy nadać paczkę do swoich znajomych, którzy już tam pojechali. Wystarczy, że … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.