Paczka z Japonii

Przesyłki zagraniczne z Japonii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Japonii
Koperta z Japonii
Koperta od:
132.76 zł brutto
Paczka z Japonii
Paczka 1kg już od:
227.53 zł brutto

Paczka z Japonii na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i przewiezie do Japonii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Japonii w kilka dni. Na terenie Japonii znajdują się liczne placówki firm kurierskich.

Artykuły na blogu powiązane z Japonia

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Japonii Japonia potocznie zwana jest Krajem Kwitnącej Wiśni. Jest to niezwykle urokliwy kraj z długą tradycją. Wielu marzy, aby ten region odwiedzić ze względu na jego niesamowitą kulturę oraz chęć zobaczenia ludzi, którzy te tereny zamieszkują. Zawsze jednak możemy nadać paczkę do swoich znajomych, którzy już tam pojechali. Wystarczy, że … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.