Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Wysp Cooka

Paczka z Wysp Cooka

Na terenie Wysp Cooka znajdują się liczne placówki firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Wysp Cooka w kilka dni.

Przewoźnik przyjedzie po towary i dostarczy do Wysp Cooka. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie.


Zobacz cennik przesyłek z Wysp Cooka


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.