Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Wysp Cooka

Paczka z Wysp Cooka

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po paczkę i przewiezie do Wysp Cooka. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.

Na terenie Wysp Cooka mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Wysp Cooka w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Wysp Cooka


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.