Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Szkocji

Paczka z Szkocji

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Szkocji w kilka dni. Na terenie Szkocji znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik pojawi się po paczkę i doręczy do Szkocji. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.

Od wielu lat z powodzeniem przewozimy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek z Szkocji


Artykuły na blogu powiązane z Szkocja

Paczki do Polski ze Szkocji Szkocja jest państwem należącym do Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii. Jest to główne centrum przemysłu whisky, oprócz Irlandii. Ważnym elementem... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.