Śledzenie przesyłki GLS

Sprawdź aktualny status przesyłki GLS

Śledzenie przesyłki GLS

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki GLS

  Monitorowanie przesyłek GLS daje możliwość pełnej kontroli nad wysłaną lub odbieraną paczką. Firma kurierska znana jest z wysokiej jakości i szybkości dostaw, a także bieżącego informowania klientów o statusie przesyłki. Lokalizacja paczki pozwala na bieżąco weryfikować położenie i potencjalny czas doręczenia.


  GLS, jako firma o skali europejskiej, zapewnia klientom - również poprzez serwis KurJerzy.pl - szybką i precyzyjną ocenę miejsca, w którym znajduje się przesyłka. Śledzenie przesyłki GLS odbywa się w oparciu o numer przesyłki lub nr Track ID. Numer ten zawiera wszystkie kluczowe dane dotyczące przesyłki GLS - jest też źródłem danych o każdej operacji przekazywanej do systemu firmy kurierskiej.

 • Jak śledzić paczki w GLS?

  Monitorowanie statusu online przesyłki GLS można wykonać w dowolnym momencie. Wystarczy do tego podanie numeru paczki. GLS umożliwia śledzenie przesyłek w czasie rzeczywistym. Wykorzystuje do tego numer Track ID, który znajduje się na każdym awizo. W serwisie KurJerzy.pl najprostszym rozwiązaniem jest śledzenie paczki GLS poprzez numer z listu przewozowego (numer zaczynający się od znaków "KJ").


  System automatycznie podaje szczegółowe informacje o zrealizowanych ostatnio etapach dostawy. Dane pochodzą z urządzeń pracowników skanujących dokumenty przewozowe w kolejnych lokalizacjach czy bezpośrednio przy próbie dostarczenia przesyłki GLS.

 • Tracking przesyłki GLS - ważne informacje

   Firma kurierska zapewnia klientom dodatkowe rozwiązania ułatwiające śledzenie paczki:

   • Lokalizacja paczki bezpośrednio przez serwis KurJerzy.pl
   • Sprawdzanie statusu paczki w trybie szczegółowym: wraz z przybliżoną datą dostawy, realizowanymi ostatnio etapami dostarczenia czy opcją zmiany terminu.
   • Wykorzystanie aplikacji GLS przeznaczonej bezpośrednio na urządzenia mobilne.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier GLS

Grafika

Strajk poczty opóźni przesyłki wysyłane do Finlandii

Strajk poczty opóźni przesyłki wysyłane do Finlandii Przesyłki do Finlandii będą w listopadzie 2019 r. trafiać z dużym opóźnieniem. Powód to strajk lokalnych służb pocztowych. O potencjalnych problemach informuje już jedna z firm z kurierskich związana z serwisem KurJerzy.pl – GLS. czytaj więcej


Grafika

Firmy kurierskie traktują ciężarówki jak zło konieczne

Firmy kurierskie traktują ciężarówki jak zło konieczne Gdy ciężarówki to w branży kurierskiej eko-kłopot, ale bez którego trudno wyobrazić sobie sprawną logistykę, firmy dbają o jakość transportu. Stąd inwestycje i rozwój floty tak, by była ona zgodna z polityką środowiskową. Widać to po ostatnich decyzjach Grupy Raben czy marki GLS. czytaj więcej


Grafika

Przesyłki międzynarodowe coraz ważniejsze w e-handlu

Przesyłki międzynarodowe coraz ważniejsze w e-handlu To już nie przypadek, ale wyraźny trend: przesyłki międzynarodowe z Polski to coraz większy fragment wielkiego logistycznego tortu. Innymi słowy – polskie firmy kurierskie mają coraz więcej zleceń na dostawy paczek nie tylko w samym kraju, ale również poza jego granicami. czytaj więcej


Grafika

Kurierzy GLS dostarczą internetowe przesyłki z IKEA

Kurierzy GLS dostarczą internetowe przesyłki z IKEA Przesyłki z IKEA w Polsce trafią do odbiorców jeszcze szybciej. Zapewni to współpraca z GLS. Szwedzka marka wyraźnie stawia na kanał online. Analizując firmy kurierskie wybrała ofertę GLS. To efekt potencjału logistycznego tego operatora. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.