Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Śledzenie przesyłki GLS

Sprawdź aktualny status przesyłki GLS

Śledzenie przesyłki GLS

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki GLS

  Monitorowanie przesyłek GLS daje możliwość pełnej kontroli nad wysłaną lub odbieraną paczką. Firma kurierska znana jest z wysokiej jakości i szybkości dostaw, a także bieżącego informowania klientów o statusie przesyłki. Lokalizacja paczki pozwala na bieżąco weryfikować położenie i potencjalny czas doręczenia.


  GLS, jako firma o skali europejskiej, zapewnia klientom - również poprzez serwis KurJerzy.pl - szybką i precyzyjną ocenę miejsca, w którym znajduje się przesyłka. Śledzenie przesyłki GLS odbywa się w oparciu o numer przesyłki lub nr Track ID. Numer ten zawiera wszystkie kluczowe dane dotyczące przesyłki GLS - jest też źródłem danych o każdej operacji przekazywanej do systemu firmy kurierskiej.

 • Jak śledzić paczki w GLS?

  Monitorowanie statusu online przesyłki GLS można wykonać w dowolnym momencie. Wystarczy do tego podanie numeru paczki. GLS umożliwia śledzenie przesyłek w czasie rzeczywistym. Wykorzystuje do tego numer Track ID, który znajduje się na każdym awizo. W serwisie KurJerzy.pl najprostszym rozwiązaniem jest śledzenie paczki GLS poprzez numer z listu przewozowego (numer zaczynający się od znaków "KJ").


  System automatycznie podaje szczegółowe informacje o zrealizowanych ostatnio etapach dostawy. Dane pochodzą z urządzeń pracowników skanujących dokumenty przewozowe w kolejnych lokalizacjach czy bezpośrednio przy próbie dostarczenia przesyłki GLS.

 • Tracking przesyłki GLS - ważne informacje

   Firma kurierska zapewnia klientom dodatkowe rozwiązania ułatwiające śledzenie paczki:

   • Lokalizacja paczki bezpośrednio przez serwis KurJerzy.pl
   • Sprawdzanie statusu paczki w trybie szczegółowym: wraz z przybliżoną datą dostawy, realizowanymi ostatnio etapami dostarczenia czy opcją zmiany terminu.
   • Wykorzystanie aplikacji GLS przeznaczonej bezpośrednio na urządzenia mobilne.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier GLS

Grafika

Elastyczność i IT – nowe plany 20-letniego GLS Poland

Elastyczność i IT – nowe plany 20-letniego GLS Poland Dostosowanie funkcjonalności do potrzeb klientów i inwestycje w internet – to założenia na rozwój GLS Poland. Firma kurierska, która należy do najczęściej wybieranych w Polsce, świętuje 20-lecie na krajowym rynku. Pod tym względem GLS Poland należy do szczególnych marek branży dostaw i przesyłek. Aktywność w Polsce … czytaj więcej


Grafika

Inwestycje się opłaciły. Firmy kurierskie podołały grudniowej gorączce

Inwestycje się opłaciły. Firmy kurierskie podołały grudniowej gorączce Firmy kurierskie późną jesienią i zimą angażowały dodatkowych pracowników, gdzieniegdzie do sortowania przesyłek ruszali nawet członkowie zarządu, ale ostatecznie branża wygrała grudniowy wyścig z czasem. Pokazują to dane przedstawiane przez poszczególnych operatorów. Choć wszystkie firmy kurierskie obsłużyły więcej zamówień niż we wcześniejszych latach, prawdziwy skok liczby zamówień … czytaj więcej


Grafika

GLS jeszcze bardziej personalizuje dostawy e-commerce

GLS jeszcze bardziej personalizuje dostawy e-commerce InfoCourierService to rozwiązanie, które ma sprawić, że firma kurierska GLS Poland wejdzie na jeszcze wyższy poziom personalizacji systemu dostaw. To kolejny krok marki w kierunku szybkiej i zindywidualizowanej obsługi e-commerce. Nowa usługa wchodzi na rynek w szczególnym okresie – przedświątecznej gorączce, która w grudniu 2018 r. przybiera rekordowych rozmiarów. … czytaj więcej


Grafika

GLS wysokość dopłaty paliwowej – czerwiec 2018 r.

GLS wysokość dopłaty paliwowej – czerwiec 2018 r. Dopłata ustalana jest przez firmy kurierskie na każdy miesiąc i aktualnie wynosi: Dla przesyłek krajowych i międzynarodowych GLS – 9% Źródło: GLS czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.