Śledzenie przesyłki GLS

Sprawdź aktualny status przesyłki GLS

Śledzenie przesyłki GLS

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki GLS

  Monitorowanie przesyłek GLS daje możliwość pełnej kontroli nad wysłaną lub odbieraną paczką. Firma kurierska znana jest z wysokiej jakości i szybkości dostaw, a także bieżącego informowania klientów o statusie przesyłki. Lokalizacja paczki pozwala na bieżąco weryfikować położenie i potencjalny czas doręczenia.


  GLS, jako firma o skali europejskiej, zapewnia klientom - również poprzez serwis KurJerzy.pl - szybką i precyzyjną ocenę miejsca, w którym znajduje się przesyłka. Śledzenie przesyłki GLS odbywa się w oparciu o numer przesyłki lub nr Track ID. Numer ten zawiera wszystkie kluczowe dane dotyczące przesyłki GLS - jest też źródłem danych o każdej operacji przekazywanej do systemu firmy kurierskiej.

 • Jak śledzić paczki w GLS?

  Monitorowanie statusu online przesyłki GLS można wykonać w dowolnym momencie. Wystarczy do tego podanie numeru paczki. GLS umożliwia śledzenie przesyłek w czasie rzeczywistym. Wykorzystuje do tego numer Track ID, który znajduje się na każdym awizo. W serwisie KurJerzy.pl najprostszym rozwiązaniem jest śledzenie paczki GLS poprzez numer z listu przewozowego (numer zaczynający się od znaków "KJ").


  System automatycznie podaje szczegółowe informacje o zrealizowanych ostatnio etapach dostawy. Dane pochodzą z urządzeń pracowników skanujących dokumenty przewozowe w kolejnych lokalizacjach czy bezpośrednio przy próbie dostarczenia przesyłki GLS.

 • Tracking przesyłki GLS - ważne informacje

   Firma kurierska zapewnia klientom dodatkowe rozwiązania ułatwiające śledzenie paczki:

   • Lokalizacja paczki bezpośrednio przez serwis KurJerzy.pl
   • Sprawdzanie statusu paczki w trybie szczegółowym: wraz z przybliżoną datą dostawy, realizowanymi ostatnio etapami dostarczenia czy opcją zmiany terminu.
   • Wykorzystanie aplikacji GLS przeznaczonej bezpośrednio na urządzenia mobilne.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier GLS

Grafika

Harmonogram GLS – zobacz, jak ten kurier pracuje w okresie świątecznym

Okres świąteczno-noworoczny to czas wytężonej pracy dla kurierów. Firmy muszą zmagać się zarówno z ograniczeniami czasowymi, wynikającymi ze Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, jak i wzmożoną liczbą zamówień detalicznych (prezenty, ozdoby etc.). Z tego względu zmieniony może być też czas pracy firm. Zobacz harmonogram GLS na czas świąteczny! czytaj więcej


Grafika

Jak wysłać paczkę kurierem GLS

Wysyłka paczki kurierskiej przez GLS to w dużej mierze efekt zaufania klientów do tej marki. czytaj więcej


Grafika

Firmy kurierskie w święta - jak działają dostawy i odbiory?

Firmy kurierskie w święta pracują diametralnie inaczej niż w tradycyjnym rytmie. Zmiany nie dotyczą wyłącznie samych dni związanych z Wigilią czy pierwszym oraz drugim dniem Bożego Narodzenia. czytaj więcej


Grafika

Strajk poczty opóźni przesyłki wysyłane do Finlandii

Przesyłki do Finlandii będą w listopadzie 2019 r. trafiać z dużym opóźnieniem. Powód to strajk lokalnych służb pocztowych. O potencjalnych problemach informuje już jedna z firm z kurierskich związana z serwisem KurJerzy.pl - GLS. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.