Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Śledzenie przesyłki GLS

Sprawdź aktualny status przesyłki GLS

Śledzenie przesyłki GLS

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki GLS

  Monitorowanie przesyłek GLS daje możliwość pełnej kontroli nad wysłaną lub odbieraną paczką. Firma kurierska znana jest z wysokiej jakości i szybkości dostaw, a także bieżącego informowania klientów o statusie przesyłki. Lokalizacja paczki pozwala na bieżąco weryfikować położenie i potencjalny czas doręczenia.


  GLS, jako firma o skali europejskiej, zapewnia klientom - również poprzez serwis KurJerzy.pl - szybką i precyzyjną ocenę miejsca, w którym znajduje się przesyłka. Śledzenie przesyłki GLS odbywa się w oparciu o numer przesyłki lub nr Track ID. Numer ten zawiera wszystkie kluczowe dane dotyczące przesyłki GLS - jest też źródłem danych o każdej operacji przekazywanej do systemu firmy kurierskiej.

 • Jak śledzić paczki w GLS?

  Monitorowanie statusu online przesyłki GLS można wykonać w dowolnym momencie. Wystarczy do tego podanie numeru paczki. GLS umożliwia śledzenie przesyłek w czasie rzeczywistym. Wykorzystuje do tego numer Track ID, który znajduje się na każdym awizo. W serwisie KurJerzy.pl najprostszym rozwiązaniem jest śledzenie paczki GLS poprzez numer z listu przewozowego (numer zaczynający się od znaków "KJ").


  System automatycznie podaje szczegółowe informacje o zrealizowanych ostatnio etapach dostawy. Dane pochodzą z urządzeń pracowników skanujących dokumenty przewozowe w kolejnych lokalizacjach czy bezpośrednio przy próbie dostarczenia przesyłki GLS.

 • Tracking przesyłki GLS - ważne informacje

   Firma kurierska zapewnia klientom dodatkowe rozwiązania ułatwiające śledzenie paczki:

   • Lokalizacja paczki bezpośrednio przez serwis KurJerzy.pl
   • Sprawdzanie statusu paczki w trybie szczegółowym: wraz z przybliżoną datą dostawy, realizowanymi ostatnio etapami dostarczenia czy opcją zmiany terminu.
   • Wykorzystanie aplikacji GLS przeznaczonej bezpośrednio na urządzenia mobilne.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier GLS

Grafika

Kurierzy GLS dostarczą internetowe przesyłki z IKEA

Kurierzy GLS dostarczą internetowe przesyłki z IKEA Przesyłki z IKEA w Polsce trafią do odbiorców jeszcze szybciej. Zapewni to współpraca z GLS. Szwedzka marka wyraźnie stawia na kanał online. Analizując firmy kurierskie wybrała ofertę GLS. To efekt potencjału logistycznego tego operatora. czytaj więcej


Grafika

Ranking firm kurierskich, czyli dominacja DPD i DHL

Ranking firm kurierskich, czyli dominacja DPD i DHL Ranking firm kurierskich z pewnością nie daje jednoznacznej odpowiedzi na to, jaki przewoźnik jest najlepszy w kontekście e-commerce. Pozwala jednak sprawdzić, które marki są najpopularniejsze w środowisku klientów. Mnogość zamówień w sklepach internetowych sprawia, że Polacy coraz częściej korzystają z tych kurierów, których już poznali – i … czytaj więcej


Grafika

GLS wysokość dopłaty paliwowej-kwiecień 2019

GLS wysokość dopłaty paliwowej–kwiecień 2019 Nieodłącznym elementem w transporcie przesyłek są koszty związane z cenami paliwa jak również opłatami drogowymi. czytaj więcej


Grafika

Dobre firmy kurierskie doceniane za szybkość, ale i IT

Dobre firmy kurierskie doceniane za szybkość, ale i IT Jakie są cechy, które charakteryzują naprawdę dobre firmy kurierskie? To pytanie, sporej liczbie respondentów zadano w ramach programu Firma Przyjazna Klientowi 2018. Wnioski? Od kuriera oczekuje się dziś szybkości, ale i zaawansowanej technologii. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.