Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Czarnogóry

Paczka z Czarnogóry

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier przybędzie po paczkę i przywiezie do Czarnogóry.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Na terenie Czarnogóry mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Czarnogóry w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Czarnogóry


Artykuły na blogu powiązane z Czarnogóra

Paczka do Czarnogóry Czarnogóra to państwo w Europie Południowej znajdujące się nad Morzem Adriatyckim. Oprócz Czarnogórców tereny te zamieszkują również m.in. Serbowie, Bośniacy, Romowie,... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.