Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Luksemburga

Paczka z Luksemburga

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Luksemburga mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy paczkę z Luksemburga w kilka dni.

Kurier pojawi się po paczkę i dostarczy do Luksemburga. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.


Zobacz cennik przesyłek z Luksemburga


Artykuły na blogu powiązane z Luksemburg

Paczka do Luksemburga Luksemburg to państwo znajdujące się w Europie Zachodniej. Jest członkiem Unii Europejskiej oraz NATO. Należy do krajów bardzo rozwiniętych, z dominującym sektorem... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.