Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Austrii

Paczka z Austrii

Kurier przybędzie po paczkę i dostarczy do Austrii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Na terenie Austrii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Austrii w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Austrii


Artykuły na blogu powiązane z Austria

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.