Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Makau

Paczka z Makau

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Makau.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie.

Na terenie Makau mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczki z Makau w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Makau


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.