Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Bonaire

Paczka z Bonaire

Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie.

Na terenie Bonaire mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy paczki z Bonaire w kilka dni.

Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i dostarczy do Bonaire. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Bonaire


Artykuły na blogu powiązane z Bonaire

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.