Paczka z Dominikany

Paczka z Dominikany na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i dostarczy do Dominikany. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczki z Dominikany w kilka dni. Na terenie Dominikany znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich.

Od wielu lat z bez problemu przewozimy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.