Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Dominikany

Paczka z Dominikany

Przewoźnik pojawi się po towary i przywiezie do Dominikany. Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.

Poprzez kuriera przewieziemy paczki z Dominikany w kilka dni. Na terenie Dominikany znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Dominikany


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.