Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Surinamu

Paczka z Surinamu

Na terenie Surinamu znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy paczki z Surinamu w kilka dni.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy towary zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.

Kurier pojawi się po towary i dostarczy do Surinamu. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.


Zobacz cennik przesyłek z Surinamu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.