Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Surinamu

Paczka z Surinamu

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po towary i dostarczy do Surinamu. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Surinamu mieszczą się liczne placówki firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczki z Surinamu w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Surinamu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.