Paczka do Chin

Paczka do Chin na KurJerzy.pl

Na terenie Chin znajdują się liczne oddziały firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Chin w kilka dni.

Kurier pojawi się po paczkę i doręczy do Chin. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Chin


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.