Paczka do Chin

Paczka do Chin na KurJerzy.pl

Na terenie Chin mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczki do Chin w kilka dni.

Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Kurier pojawi się po towary i przywiezie do Chin.


Zobacz cennik przesyłek do Chin


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.