Paczka do Chin

Paczka do Chin

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i dostarczy do Chin. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę do Chin w kilka dni. Na terenie Chin mieszczą się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Chin


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.