Paczka do Chin

Paczka do Chin na KurJerzy.pl

Na terenie Chin są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki do Chin w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier pojawi się po towary i dostarczy do Chin. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Chin


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.