Paczka z Malty

Paczka z Malty

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Malty w kilka dni. Na terenie Malty mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Malty. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Malty


Artykuły na blogu powiązane z Malta

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.