Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Malty

Paczka z Malty

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po paczkę i przywiezie do Malty. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

Poprzez kuriera dostarczymy przesyłkę z Malty w kilka dni. Na terenie Malty znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Malty


Artykuły na blogu powiązane z Malta

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.