Paczka z Malty

Przesyłki zagraniczne z Malty

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Malty
Koperta z Malty
Koperta od:
138.39 zł brutto
Paczka z Malty
Paczka 1kg już od:
180.64 zł brutto

Paczka z Malty na KurJerzy.pl

Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i przewiezie do Malty. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Malty w kilka dni. Na terenie Malty mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

Artykuły na blogu powiązane z Malta

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka na Maltę Jednym z piękniejszych państw, oddalonych o zaledwie 80 km od Włoch jest Malta. Jest to bardzo częsty kierunek wycieczek wakacyjnych. Turystów przyciąga przede wszystkim malowniczy krajobraz tej wyspy oraz niepowtarzalny klimat, jaki tam panuje. Choć wyspa jest niewielka, może pochwalić się długą historią sięgającą ponad 7000 lat. Obecnie jest … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.