Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Izraela

Paczka z Izraela

Na terenie Izraela znajdują się liczne oddziały firm kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Izraela w kilka dni.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i dostarczy do Izraela. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Od wielu lat z bez problemu przewozimy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek z Izraela


Artykuły na blogu powiązane z Izrael

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.