Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Majotty

Paczka z Majotty

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Majotty znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Majotty w kilka dni.

Kurier pojawi się po towary i przywiezie do Majotty. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy nosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Majotty


Artykuły na blogu powiązane z Mayotte

Paczka do Majotty

Paczka do Majotty Majotta to niewielka francuska wyspa z dostępem do Oceanu Indyjskiego. Jest zamorskim departamentem Francji, dlatego też francuski pozostał językiem urzędowym. To typowa... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.