Paczka do Holandii

Przesyłki zagraniczne do Holandii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Holandii
Koperta do Holandii
Koperta od:
66.17 zł brutto
Paczka do Holandii
Paczka 1kg już od:
66.17 zł brutto

Paczka do Holandii na KurJerzy.pl

Amsterdam, Rotterdam, Haga czy Utrecht - gdziekolwiek planujesz przesyłki do Holandii, paczki możesz wysłać on-line przez serwis KurJerzy.pl. Usługi kurierskie do każdej prowincji Holandii - od regionów północnych i południowych przez Brabancję, Flevoland czy Geldrii - świadczone są przez renomowanych przewoźników. Dostawę przesyłki w systemie od drzwi do drzwi zamówisz w atrakcyjnych cenach.

Paczki do Holandii, choć również w kierunku z Beneluxu nad Wisłę, stają się coraz bardziej popularne ze względu na wzrost liczby Polaków w tym kraju. Pokazują to badania Holenderskiego Instytutu Badań Społecznych. Po otwarciu rynku pracy, według danych z 2018 r. w Holandii mieszka nawet ok. ćwierć miliona Polaków. Największych skupiskiem jest Haga.

Jak wysłać paczkę do Holandii

Wysyłka paczki kurierem do Holandii jest w naszym serwisie uproszczona do minimum formalności. Wystarczy wybrać typ przesyłki, by system wstępnie wycenił koszt jej dostarczenia. Zrobi to niezależnie od tego, jakie miasto zostanie wybrane w drugim etapie. W nim wprowadzisz szczegóły przesyłki do Holandii: szczegółowe dane, informacje o nadawcy i odbiorcy oraz opcjonalne warianty doręczenia.
W przypadku usług kurierskich do Holandii ważne, by w pełni poprawne były wszelkie dane adresowe - specyfika nazw krajów Beneluxu bywa pod tym względem kłopotliwa.
Nasz system sam przeanalizuje dostępne oferty. Firmy kurierskie doręczające przesyłki do Holandii aktualizują się na bieżąco - dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad tym, jaki będzie Twój cennik paczki do - lub z - Holandii.
Po sfinalizowaniu zamówienia kurier podejmie przesyłkę i rozpocznie dostawę. Każdy Klient serwisu KurJerzy.pl może korzystać z opcji śledzenia paczki i weryfikacji jej bieżącej lokalizacji w naszym trackingu.

Przesyłki do Holandii z KurJerzy.pl

Wybierając przesyłki do Holandii przez serwis KurJerzy.pl możesz wszystkie procesy przeprowadzić online - to przyspiesza nadanie paczki oraz weryfikowanie jej obecnego położenia. Dostawa paczek odbywa się w ciągu kilku dni roboczych. System sam poinformuje Cię o najbliższym możliwym terminie podjęcia. Zlecenie usługi kurierskiej, płatność oraz śledzenie przesyłki do Holandii odbywa się przez internet, co oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze - wysyłka do np. Amsterdamu możliwa jest już 56 zł.

Artykuły na blogu powiązane z Holandia

Grafika

Raport z 2016 roku przedstawiony przez DHL zawiera ogólne omówienie stanu globalizacji oraz szczegółowy opis sieci powiązań poszczególnych krajów i regionów, tzw. Global Connectedness Index (GCI). Dane pokazują, że tempo globalizacji w 2015 roku nie spadło do poziomu sprzed kryzysu. W ubiegłym roku sieć powiązań światowych była nawet o około 8% większa niż w 2005 … czytaj więcej

Grafika

Paczka z Holandii

Paczka z Holandii Holandia słynie przede wszystkim z pięknych plantacji tulipanów. Każdy miłośników tych kwiatów powinien do tego kraju się wybrać. Oczywiście m.in. w Amsterdamie znajduje się również bardzo dużo zabytków wartych zobaczenia. Kraj jest piękny i urzekający. Daje wiele możliwości rozwoju osobistego. Mając dobre wykształcenie, można liczyć na świetnie płatną pracę. Wiele osób z … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.