Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Włoch

Paczka do Włoch

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i przewiezie do Włoch. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.

Poprzez kuriera dowieziemy paczkę do Włoch w kilka dni. Na terenie Włoch znajdują się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Włoch


Artykuły na blogu powiązane z Włochy

Paczki do Polski z Włoch Położone w Europie Południowej państwo jest częstym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów Polaków. Ze względu na piękną pogodę oraz moc zabytków, kraj ten jest bardzo... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.