Paczka do Włoch

Przesyłki zagraniczne do Włoch

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Włoch
Koperta do Włoch
Koperta od:
71.78 zł brutto
Paczka do Włoch
Paczka 1kg już od:
71.78 zł brutto

Paczka do Włoch na KurJerzy.pl

Przesyłki do Włoch mogą być zarówno tanie, jak i szybkie i bez zbędnych formalności. Słoneczna Italia to od kilkunastu lat bardzo popularny kierunek dostaw. Wynika to zarówno z coraz ściślejszych relacji biznesowych jakie łączą Polskę i Włochy jak i sporej Polonii, którą od lat kuszą zielono-biało-czerwone barwy.
Pod względem wymiany handlowej, Włochy są trzecim krajem pod względem eksportu i importu do Polski. Wyższe wyniki dotyczą jedynie Niemiec i Francji. Wysyłka towarów do Włoch obejmuje przede wszystkim części elektronicznej, tworzywa sztywne oraz wyroby metalurgiczne i artykuły spożywcze.
Bardzo ważne w kontekście liczby przesyłek do Włoch jest Polonia. Skupisko Polaków w Italii w ostatnich latach nieznacznie się zmniejszyło. Niemniej liczba ponad 97 tys. osób musi robić wrażenie. Lacjum, Emilia ROmania, Kampania, Toskania, Lombardia - w tych regionach Polaków jest najwięcej. Główne skupiska to największe miasta. Rzym, Mediolan, Neapol, Turyn, Palermo, Genua czy Bolonia i Florencja - tu przesyłki do Włoch są szczególnie popularne.

Jak wysłać paczkę do Włoch

Wysyłka paczki do Włoch przez internet została uproszczona do minimum. Serwis KurJerzy.pl dba o to, by formalności i zamówienie usługi kurierskiej od początku do końca odbywało się w trybie online. Jak wysłać paczkę do Italii? W pierwszym kroku wystarczy wejść na stronę główną KurJerzy.pl. Serwis umożliwia wpisanie podstawowych parametrów, jakie będzie miała przesyłka do Italii. Ważne, by Włochy oznaczyć jako miejsce odbioru przesyłki. System sam, na podstawie danych dostarczanych przez firmy kurierskie, oszacuje ile będzie kosztowała paczka do Włoch. W drugim etapie wystarczy podać dane odbiorcy i nadawcy oraz wybrać kuriera odpowiedzialnego za dostawę paczki do danego miasta we Włoszech. Opłata za przesyłkę realizowana jest online poprzez indywidualny rachunek w KurJerzy.pl.

Przesyłki do Włoch z KurJerzy.pl

Atrakcyjne warunki i szybkie dostawy - w ciągu zaledwie 3-4 dni roboczych - umożliwiają wysyłki zarówno prywatne jak i biznesowe. Nasi Klienci mają pełną kontrolę nad tym, co dzieje się z ich przesyłką. Paczki do Włoch dostarczane są w opcji z pełnym monitoringiem i w trybie śledzenia przesyłki. Gdziekolwiek wysyłasz przesyłkę, wiesz kiedy trafi do odbiorcy.
Co szczególnie istotne, nasi kurierzy zapewniają dostawę przesyłek do Włoch w różnych formatach. Dotyczy to nie tylko niewielkich paczek, ale obejmuje również formaty większe - także te wielokilogramowe.

Artykuły na blogu powiązane z Włochy

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Włoch Włochy oddalone są od Polski o ponad 1000 km. Przykładowa odległość np. między Warszawą a Rzymem w linii prostej liczy 1318 km. Jednak dla firmy kurierskiej to nie problem, dzięki odpowiedniej organizacji transportu, jest ona w stanie dostarczyć paczkę do Włoch, w kilka dni. Niezależnie od tego, czy jesteś … czytaj więcej

Grafika

Paczki do Polski z Włoch Położone w Europie Południowej państwo jest częstym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów Polaków. Ze względu na piękną pogodę oraz moc zabytków, kraj ten jest bardzo popularnym kierunkiem wybieranym przez turystów z całego swiata. W szczególności Rzym i Watykan, który stanowi stolicę największej religii na świecie, jaką jest chrześcijaństwo. Rzym odwiedzany jest głównie … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.