Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Korei

Paczka z Korei

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie.

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po paczkę i dostarczy do Korei. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Korei mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Korei w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Korei


Artykuły na blogu powiązane z Korea Południowa

Paczka do Korei Południowej Korea to nieistniejące już państwo, które jednoczyło podzieloną obecnie część Południową i Północną. Tereny te były, jak obecnie, zamieszkiwane głównie przez... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.