Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Bahamów

Paczka z Bahamów

Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Bahamów w kilka dni. Na terenie Bahamów mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy nosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po paczkę i doręczy do Bahamów. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek z Bahamów


Artykuły na blogu powiązane z Bahama Wyspy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.