Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Bahamów

Paczka z Bahamów

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Bahamów. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Na terenie Bahamów znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Bahamów w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Bahamów


Artykuły na blogu powiązane z Bahama Wyspy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.