Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Grecji

Paczka z Grecji

Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.

Poprzez kuriera przewieziemy paczkę z Grecji w kilka dni. Na terenie Grecji znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik pojawi się po towary i przewiezie do Grecji. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Grecji


Artykuły na blogu powiązane z Grecja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.