Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Niemiec

Paczka z Niemiec

Od wielu lat z bez problemu przewozimy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.

Na terenie Niemiec znajdują się liczne oddziały firm kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy paczkę z Niemiec w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i dostarczy do Niemiec. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Niemiec


Artykuły na blogu powiązane z Niemcy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.