Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Niemiec

Paczka z Niemiec

Na terenie Niemiec mieszczą się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę z Niemiec w kilka dni.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po przesyłkę i dostarczy do Niemiec. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Niemiec


Artykuły na blogu powiązane z Niemcy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.