Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Bermudów

Paczka z Bermudów

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Bermudów w kilka dni. Na terenie Bermudów mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.

Od wielu lat z bez problemu przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i przewiezie do Bermudów. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.


Zobacz cennik przesyłek z Bermudów


Artykuły na blogu powiązane z Bermudy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.