Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Anglii

Paczka z Anglii

Poprzez kuriera przewieziemy paczkę z Anglii w kilka dni. Na terenie Anglii znajdują się liczne placówki firm kurierskich.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i przywiezie do Anglii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Anglii


Artykuły na blogu powiązane z Anglia

Paczki do Polski z Anglii Mając rodzinę w Wielkiej Brytanii, wiele osób korzysta z możliwości pozyskania stamtąd rzeczy. Dlatego też, nie ma co się dziwić, że paczki do Polski z Anglii są... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.