Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Anglii

Paczka z Anglii

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i doręczy do Anglii. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie.

Na terenie Anglii mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Anglii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Anglii


Artykuły na blogu powiązane z Anglia

Paczki do Polski z Anglii Mając rodzinę w Wielkiej Brytanii, wiele osób korzysta z możliwości pozyskania stamtąd rzeczy. Dlatego też, nie ma co się dziwić, że paczki do Polski z Anglii są... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.