Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Gruzji

Paczka z Gruzji

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Gruzji w kilka dni. Na terenie Gruzji znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.

Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Kurier przyjedzie po paczkę i doręczy do Gruzji. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek z Gruzji


Artykuły na blogu powiązane z Gruzja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.