Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Gruzji

Paczka z Gruzji

Na terenie Gruzji znajdują się liczne placówki firm kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Gruzji w kilka dni.

Kurier przybędzie po przesyłkę i przywiezie do Gruzji. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Gruzji


Artykuły na blogu powiązane z Gruzja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.