Wpisy w kategorii

Aktualności

Aktualności zawierają artykuły na temat zmian oraz nowości w działaniu serwisu KurJerzy.pl. Dział przeznaczony jest dla osób zainteresowanych nowymi mechanizmami, opcjami do wyboru i produktami w naszej ofercie.

Wesołych Świąt

Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody – to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, Świąt wesołych oraz zdrowych! zespół KurJerzy.pl  

Płatność przy odbiorze

Za przesyłkę lubimy płacić przy odbiorze Przeglądając raporty dotyczące e-commerce oraz zachowań konsumenckich możemy zauważyć, że trendy ulegają zmianom. Tak jest z odbiorami przesyłek, porzuconymi koszykami oraz obsługą klienta. Podobnie dzieje się z płatnościami. Coraz częściej wybieramy te, najwygodniejsze dla nas. Co pokazują statystyki i jak zachowują się e-klienci? O tym w poniższym artykule.

Terminal DHL

DHL przyspieszy wysyłki z Polski dzięki nowemu terminalowi DHL Express, uruchamiając szósty już terminal Gateway w Polsce, jeszcze bardziej umacnia się na lukratywnym rynku jakim są przesyłki międzynarodowe.

Food delivery

Jak rośnie rynek Food delivery? Chyba wszyscy lubimy dobre jedzenie, co zresztą widać, po ilości nowych lokali, które otwierają się nie tylko w dużych miastach. Cenimy sobie wygodę, smak, cenimy dobrą jakość i ceny. Jednak badania pokazują, że coraz częściej zamawiamy jedzenie online. Według PizzaPortal.pl rynek zamówień jedzenia w internecie rośnie w tempie 50% rocznie …

Alternatywa - paczkomaty Inpost

Paczkomaty InPost będą miały pocztową konkurencję 39 proc. – o taką, trzeba przyznać: oszałamiającą, wartość wzrosła liczba przesyłek odbieranych bezpośrednio z Paczkomatów. Rynek jest wyjątkowo atrakcyjny. Stąd plany Poczty Polskiej, która chce zdetronizować Paczkomaty InPost. Państwowy operator szykuje się do rywalizacji o coraz atrakcyjniej postrzegany sektor użytkowników urządzeń do odbioru przesyłek. O popularności Paczkomatów decyduje …

Dlaczego i kiedy firmy kurierskie stosują dopłaty?

Dlaczego i kiedy firmy kurierskie stosują dopłaty? Czym są te dopłaty? Dopłaty lub inaczej doliczenia to nic innego jak porównanie zadeklarowanych parametrów przesyłki do tych, które zostały sprawdzone w sortowni firmy kurierskiej. Weryfikacjom podlega waga przesyłki, wymiary i sposób zapakowania. Nawet niewielka różnica może spowodować zakwalifikowaniem paczki do kolejnego przedziału cenowego lub doliczenia dodatkowej usługi.

E-klienci chętniej kupią więcej

E-klienci chętniej kupią więcej, jeśli zaoferujemy im darmowe zwroty Specjaliści z Klarna przygotowali raport pokazujący, jak zmieniają się zachowania klientów, oraz czego oczekują oni od e-sprzedawców. Dzięki niemu plus ciekawym obserwacjom, które podaje w jednym ze swoich artykułów Shopify możemy zaobserwować, jak można dopasować nasze sklepy do obecnych trendów. Co ciekawe to gwarancja zwrotu, czy …

Gdzie jest najbliższy paczkomat

Gdzie jest najbliższy Paczkomat? Całkiem blisko Ciebie Te liczby muszą robić wrażenie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie jest najbliższy Paczkomat – zapewne tuż niedaleko. InPost, spółka obsługująca sieć urządzeń, ma już w sumie 4,8 tys. maszyn. Paczkomaty przebiły więc, w swoistym nietypowym wyścigu, liczbę placówek Poczty Polskiej.

DPD Wielka Brytania

Brytyjski DPD dołącza do grona przewoźników KurJerzy.pl Rozszerzamy grono firm przewozowych specjalizujących się w obsłudze zamówień na linii Wielka Brytania – Polska. Współpraca z brytyjskim oddziałem DPD sprawia, że zapewniamy realne korzyści – od jednolitej stawki do 30 kg i atrakcyjnego cennika po oczekiwane rozszerzenie gabarytów przesyłek.

Dobre firmy kurierskie

Dobre firmy kurierskie doceniane za szybkość, ale i IT Jakie są cechy, które charakteryzują naprawdę dobre firmy kurierskie? To pytanie, sporej liczbie respondentów zadano w ramach programu Firma Przyjazna Klientowi 2018. Wnioski? Od kuriera oczekuje się dziś szybkości, ale i zaawansowanej technologii.