Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Zimbabwe

Paczka z Zimbabwe

Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Zimbabwe znajdują się liczne oddziały firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Zimbabwe w kilka dni.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i doręczy do Zimbabwe. Nie musimy nosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek z Zimbabwe


Artykuły na blogu powiązane z Zimbabwe

Paczka do Zimbabwe

Paczka do Zimbabwe Zimbabwe to afrykańskie państwo, w którym największą grupą etniczną jest Szona. 77% wyznaje chrześcijanizm. Na terenie kraju znajduje się 10 parków narodowych. Stolicą... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.