Paczka z Turcji

Przesyłki zagraniczne z Turcji

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Turcji
Koperta z Turcji
Koperta od:
108.28 zł brutto
Paczka z Turcji
Paczka 1kg już od:
184.51 zł brutto

Paczka z Turcji na KurJerzy.pl

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.Na terenie Turcji znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Turcji w kilka dni.Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i przewiezie do Turcji. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Artykuły na blogu powiązane z Turcja

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Turcji Jednym z chętniej odwiedzanych krajów podczas wakacji jest Turcja. Wycieczki w tym kierunku cieszą się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na przystępną cenę i niedaleką odległość. Za to otrzymujemy słoneczne dni, ciepłą wodę oraz niezapomniane widoki. W końcu tureckie tereny są bardzo piękne. Zarówno zachwyca europejska, jak i … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.