Śledzenie przesyłki ORLEN Paczka

Sprawdź aktualny status przesyłki ORLEN Paczka

Śledzenie przesyłki ORLEN Paczka

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki - ORLEN Paczka

  Sprawdzenie statusu przesyłki ORLEN Paczka to rozwiązanie wybierane zarówno przez podmioty zapewniające sprzedaż przez internet jak i klientów detalicznych. Niewątpliwie ORLEN Paczka to ciekawe rozwiązanie np. dla branży e-commerce. Sklepy internetowe mogą zapewnić dostawę przesyłki do świetnie zlokalizowanych miejsc objętych siecią ORLEN Paczka. Nie są to już - jak w przeszłości - charakterystyczne kioski. ORLEN Paczka trafia do saloników prasowych znajdujących się zazwyczaj w ciągach komunikacyjnych przy dużych osiedlach. Daje to swobodne możliwości odbioru przesyłek nadawanych np. w ramach Allegro Smart.


  Śledzenie paczki obsługiwanej w sieci ORLEN Paczka pozwala na szybką weryfikację jej położenia - bieżące informacje o lokalizacji są przydatne np. w kontekście planowania dnia. Sprawdzając, czy paczka jest już w danym punkcie ORLEN Paczka pozwoli Ci ustalić dogodny termin jej odbioru w ustalonym punkcie.

 • Jak śledzić przesyłki ORLEN Paczka?

  Sprawdzenie lokalizacji przesyłki nadawanej w ramach opcji ORLEN Paczka możliwe jest przez internet w każdej chwili. Analiza położenia obejmuje wszystkie 3,4 tys. punktów odbioru w Polsce. Śledzenie przesyłki odbywa się bardzo intuicyjnie - służy do tego numer listu przewozowego. Po wpisaniu danych, które generowane są przy nadaniu Twojej przesyłki ORLEN Paczka (numer przesyłki) otrzymasz dostęp do wszystkich informacji. Automat sam - na podstawie zapisywanych statusów obsługi zlecenia - wskaże gdzie znajduje się przesyłka. W ten sposób oszacujesz, czy do miejsca odbioru dotrze np. tego samego dnia czy dopiero w kolejnym. Ważne, by numer wpisywany w systemie KurJerzy.pl nie miał spacji czy znaków specjalnych - musi idealnie odpowiadać danym, które zapisano przy zleceniu ORLEN Paczka.


 • Każda paczka na kolejnych etapach drogi otrzymuje własny status. Co oznaczają poszczególne informacje od ORLEN Paczka?

   Paczka w drodze do magazynu centralnego

   To status informujący o pierwszym etapie dostawy przesyłki. Kurier odebrał paczkę z punktu nadawcy. Została ona skierowana do magazynu centralnego. Tam przesyłki są sortowane, a następnie wysłane do właściwych magazynów lokalnych.


   Paczka w sortowni regionalnej

   Już niewiele brakuje, by przesyłka trafiła do ostatecznego odbiorcy. Została przewieziona z magazynu centralnego do lokalnej sortowni, gdzie m.in. jeszcze raz zostanie zweryfikowana pod kątem właściwej lokalizacji.


   Paczka w transporcie do Nadawcy

   Przesyłka została ostatecznie skierowana tam, gdzie odebrać ma ją upoważniona osoba wskazana w liście przewozowym.


Najnowsze artykuły dotyczące: ORLEN Paczka

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.