Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Singapuru

Paczka z Singapuru

Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i przewiezie do Singapuru.

Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Singapuru w kilka dni. Na terenie Singapuru mieszczą się liczne placówki firm kurierskich.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek z Singapuru


Artykuły na blogu powiązane z Singapur

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.